Golfa sitienu pamati un padomi iesācējiem

Vai esi sākums golfspelem, kurš vēlas pilnveidot savu sitienu? Skaties nekur tālāk! Šajā rakstā tu iemācīsies pamatus par golfa sitienu un arī padomus, kā uzlaboties.

Mēs apskatīsim kāpienu un nostāju, atkāpšanos, nolaišanos un sekošanu.

Ar dažām vienkāršām vingrinājumu un praktizēšanu, tu ātri uzlabosi savu sitienu!

Saprotiet pamatus

Lai sāktu, tev būs jāsaprot golfa iemēģinājuma pamati. Svarīgi atcerēties, ka golfā precizitāte un spēks ir būtiski veiksmīgam metienam.

Golfa iemēģinājuma pamatelementi ietver saiti, pozu, aizmugurējo svārstu un priekšsvārstu. Lai iegūtu labu saiti ar kluvi, pārliecinies, ka tavas rokas ir viena līnijā un kluvis sejas plakne ir perpendikulāra mērķim.

Pozas uzturēšana ir svarīga, lai saglabātu līdzsvaru un nodrošinātu plūstošu svārstu. Aizmugurējos svārstos tur rokas un plecus atslābinātus un griez savas gurnus un plecus vienā viļņainā kustībā.

Ieejot priekšsvārstam, pārnes svaru uz priekšējo kāju un izmanto rokas un rokas, lai vadītu kluvi. Beidzot, pārliecinies, ka tu seko metienam, uzturot kluva galvu tajā pašā leņķī kā aizmugurējie svārsti.

Ar praksi un pacietību tu ātri spēlēsi kā profesionālis.

Saturs un stāja

Labā stāja pozīcija ir būtiska veiksmīgam golfa sitienam.

Lai nodrošinātu pareizu saiti un stāju, sāciet, stāvot ar kājām plecu platuma attālumā.

Pārliecinieties, ka jūsu rokas ir pareizi novietotas uz kārta, lai maksimāli palielinātu spēku un precizitāti sitienā.

Stājas Pozīcija

Jūsu pirmais solis, gatavojoties golfa sākumam, ir ieņemt pareizu pozu: savilkties pie kājas un ieņemt stāju. Šeit ir trīs galvenie elementi, uz kuriem jākoncentrējas pozu stāvoklī:

 1. Uzturiet muguru taisnu un plecus atslābinātus.
 2. Novietojiet kājas nedaudz plašāk par pleciem, ar pirkstiem nedaudz izliektiem uz āru.
 3. Nedaudz salieciet ceļus un turiet rokas atslābinātā stāvoklī.

Jūsu poza ir pamats jūsu golfa sākumam. Tā vajadzētu būt ērtai un atslābinātai, un tai jāļauj jums pārvietoties efektīvi. Pārliecinieties, ka trenējat un pilnveidojat savu pozu, lai jūs varētu regulāri trāpīt bumbu ar spēku un precizitāti.

Kluba saķere

Kad esi apguvis pareizo stājas pozīciju, ir laiks pievērsties kārtas turēšanai un stājai ar kārbu. Ir svarīgi iemācīties ērti turēt kārtu savās rokās. Lai to izdarītu, sāc ar stāvēšanu plecu platumā un tur kārtu ar rokām nedaudz platāk par plecu platumu.

Turēšanas veids Roku pozīcija Spiediens
Neitrāls Labā roka zem kreisās Viegls
Spēcīgs Kreisā roka zem labās Stingrs
Vājš Labā roka zem kreisās Relaksēts

Turēšanas veids, ko izvēlies, būs atkarīgs no tavām vēlmēm, bet galvenais ir turēt rokas tajā pašā pozīcijā visā svāršanā. Svarīgi arī ir pievērst uzmanību tam, cik spēcīgi tu tur kārtu. Ja tu tur pārāk cieši, nepiespiedīsi pietiekami daudz spēka svāršanā. No otras puses, ja tu tur pārāk vaļīgi, tev nebūs pietiekami daudz kontroles pār savām meta bumbām. Eksperimentē, līdz atradīsi perfekto turēšanu.

Atpakšsvings

Tagad koncentrēsimies uz atpakaļsvinga daļu.

Lai panāktu veiksmīgu atpakaļsvingu, svarīga ir pareiza poza un saķere, kā arī laba laika saskaņa un ritms.

Apskatīsim, kā iegūt pareizu atpakaļsvingu.

Pozē un saķere

Kad esat pārvaldījis pareizu stāju un rokas saķeršanu, ir pienācis laiks sākt pilnveidot savu atpakaļslēgšanu. Jūsu poza un saķere ir svarīgi komponenti veiksmīgai golfa svārka veikšanai. Šeit ir trīs galvenie punkti, ko prātā turēt:

 1. Uzturiet galvu lejā un acis uz bumbu.
 2. Pārliecinieties, ka pleci ir atslābināti un rokas veido "V" formu.
 3. Nodrošiniet, lai saķere būtu stingra, bet ne pārāk cieša.

Pareiza poza un saķere palīdzēs jums radīt spēku un kontrolēt bumbu savā metienā. Pārliecinieties, ka jūsu kājas ir plecu platumā, ceļi nedaudz saliekti un rokas ir atslābinātas.

Kad saņemat kātu, jūsu rokas jāpagriež nedaudz uz āru, un jūsu pirksti jāvēršas uz leju pa kātu. Lai nodrošinātu pareizu svārku, apgūstiet pamatus un iedodiet sev laiku uzlaboties.

Laiks un ritms

Veidojot pareizo pozu un turēšanu, laiks un ritms ir būtiski veiksmīgam atpakaļsvingam. Tavi golfu sitiens ir atslēga uz veiksmi. Sāc ar vienmērīgu, bet spēcīgu atpakaļsvingu. Tavs atpakaļsvings vajadzētu aizņemt tikpat daudz laika kā atsitiens. Praktizējies skaitīt pašam sev, lai nodrošinātu, ka tavs atpakaļsvings ir sinhronizēts ar atsitienu.

Mācīties kontrolēt savas sitienu ritmu ir svarīgi. Svarīgi ir arī atslābināt rokas un plecus un turēt galvu nemainīgu. Tu arī vajadzētu rotēt ķermeni, veicot savu atpakaļsving. Tas palīdzēs tev veidot momentumu un radīt spēku.

Lejupslīde

Jūs varat viegli uzlabot savu sitiena tehniku, pārvaldot atpakaļsvinga posmu. Lai uzsāktu, šeit ir 3 vienkārši soļi:

 1. Izveidojiet pastāvīgu un gludu tempu.
 2. Pārliecinieties, ka jūsu rokas un kājas pārvietojas sinhronā.
 3. Koncentrējieties uz svara pārvietošanu uz priekšējo kāju, lai iegūtu maksimālu spēku.

Sākot atpakaļsvinga posmu, jums vajadzētu sākt pārvietot rokas un kājas kopā lēnā, stabīgā ritmā. Saglabājiet atslāņotu un atpūtu rokās, pārvietojot tās atpakaļ un caur bumbu. Jūsu kājām vajadzētu būt nedaudz saliektām, ar svaru pārvietojoties uz priekšējās kājas ārpusi, kad jūs sākat darīt kontakta ar bumbu. Tas palīdzēs jums ģenerēt vairāk spēka un iegūt papildu attālumu.

Laiks ir būtisks veiksmīgam atpakaļsvinga posmam. Pārliecinieties, ka pabeidzat rotāciju pirms jūsu kālu galva sasniedz bumbu. Tas palīdzēs jums palielināt precizitāti un kontroli.

Nobeigumā, pārliecinieties, ka visu sitiena laiku saglabājat savu pozu un līdzsvaru. Tas palīdzēs jums trāpīt bumbu ar lielāku precizitāti un viendabīgumu.

Izpildi līdz galam

Tagad, kad esi pabeidzis savu nolaišanos, ir svarīgi arī koncentrēties uz savu turpinājumu. Sasniedzot savu svārstu beigas, tavas rokas jāizstiepj uz priekšu un tavs ķermenis jāvērš pret mērķi. Tava galva jātur līdzsvarā ar mērķi un tava aizmugurējā pleca jāvēršas pret zemi.

Noslēdzot bumbu, tavas rokas jāpaliek taisnām un tavas plaukstas jābīda nedaudz atpakaļ. Pārliecinies, ka tavas rokas ir priekšā tavam krūtim bumbas beigās. Ir arī svarīgi, lai tava galva paliek nekustīga un koncentrēta uz bumbu visā svārstā.

Prakse un vingrinājumi

Lai paceltu spēli uz nākamo līmeni, tev būs jāiegulda prakse un jāstrādā pie konkrētiem vingrinājumiem. Šeit ir daži vingrinājumi, kas palīdzēs tev uzlabot savu svītru:

 1. Praktizē savu stāju. Pārliecinies, ka tavas kājas un ķermenis ir pareizajā pozīcijā pirms sāc svītrus.

 2. Koncentrējies uz laika saskaņošanu. Svītrot klubgalvu taisni un viendabīgā kustībā uz priekšu un atpakaļ.

 3. Strādā pie savas rokassprežu. Pārliecinies, ka tavi roku pozīcija uz kluča ir pareiza.

Ar regulāru praksi tu spēsi izveidot muskuļu atmiņu un pilnveidot savu svītru. Izmanto prakses sesijas vai nodarbības, lai saņemtu atgriezenisko saiti un padomus no pieredzējuša golfa instruktora. Klausies viņu padomus un izmanto tos, lai veiktu labojumus un uzlabojumus.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda veida golfa kārbas es kā sākums varētu izmantot?

Kā sākuma līmenis, komplekts ar dzelziem un putteri ir lielisks sākumpunkts. Izvēloties klāvjus, ņemiet vērā savu prasmju līmeni un budžetu. Meklējiet klāvjus ar lielāku, labāk izlīdzinošu galvu un lielāku "sweet spot". Pārliecinieties, vai tie atbilst jūsu izmēram un svārstību stilam.

Kādu veidu golfa bumbu man vajadzētu nopirkt?

Kā iesācējam vajadzētu iegādāties golfa bumbu, kas ir izturīga un paredzēta lēnam svārstības ātrumam. Meklējiet divu daļu bumbu ar mīkstu kodolu, lai iegūtu maksimālo attālumu un kontroli.

Vai es vajadzētu izmantot golfa ratiņus vai nest savas kārbas?

Tas ir tavā ziņā! Nēsājot savus klubus, tu vari labāk trenēties, bet golfa ratiņi var palīdzēt taupīt enerģiju swingam. Ņem vērā savu fizisko stāvokli un to, ko tu vēlētos.

Ko man vajadzētu vilkt, spēlējot golfu?

Nēsājiet ērtus apģērbus un kurpes, kas ļauj jums brīvi pārvietoties. Vienā saulainā laikā ieteicams valkāt cepuri un saules aizsargkrēmu. Izvairieties no džinsiem vai pārmērīgi plašas apģērbam.

Kā es varu uzlabot savu golfa spēli ātri?

Bieži trenējieties, koncentrējieties uz stipras stājas un roktura izveidi un saņemiet trenera palīdzību, lai identificētu un uzlabotu jebkādas vājas vietas. Strādājiet, lai attīstītu savu sitienu un mērķējiet uz konsistenci.

Secinājums

Golfs ir izaicinošs un apbalvojošs sports. Iemācoties pamatus, piemēram, rokas turēšanu un stāju, atsitienu, nolaišanu un izsitienu, un veicot treniņus, Tu vari ātri uzlabot savu spēli.

Nepamet aizmirstībā izklaidēties un baudīt ceļu, kļūstot par labāku golferi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp