Golfa tehnikas prasmes un tehniskās metodes

Vai esat gatavs pacelt savu golfa spēli uz jaunu līmeni? Jūs to varat izdarīt ar pareizām tehnikas prasmēm.

Iemācieties pilnveidot savu rokas saiti, pozu, izvietojumu, atsitienu, apsitienu un pabeigšanu.

Ar treniņu jūs kļūsiet par profesionālu golferi neilgā laikā!

Saspiest

Atslēga, lai uzlabotu savu golfa spēli, ir pareiza kātu turēšana. Lai to izdarītu, sāciet ar kreiso roku, ja jūs esat labākais. Lieciet rokai uz kātiņa, pārliecinoties, ka jūsu pirksts un lielais pirksts veido "V" labajā kātiņa pusē. Jūsu pārējie pirksti būtu jāapvilka ap kātiņu.

Likiet savu labo roku plakanu uz kātiņa, ar pirkstu vērstu pa leju. Jūsu labais lielais pirksts jānovieto virs kreisā lielā pirksta. Abām rokām būtu jābūt vienādā pozīcijā uz roktura, ar vienādu spiedienu, un jūsu plaukstas jāvērš viena pret otru.

Tas ir pareizais kātiņa turēšanas veids labākajam golferim.

Pozitīva nostāja

Kad esi iestatījis savu rokas izvietojumu, ir laiks pievērsties savai pozai. Laba poza ir būtiska precizitātei un vienmērīgai bumbas sitienu izpildei.

Lai nonāktu pareizajā pozīcijā, sāc ar to, ka stāv taisni ar kājām plecu platumā. Tavi ceļi jābiež nedaudz saliekti un atslābināti. Pārliecinies, ka tavas plecas ir līdzsvarotas un ka tavi elkoņi ir nedaudz saliekti. Tavi rokas

Līdzsvars

Tagad, kad esi pareizā poza, ir laiks koncentrēties uz savu izvietojumu. Izvietojums ir veids, kā tavs ķermenis ir iestatīts attiecībā pret golfa bumbu, mērķi un klušu seju.

Tavi pleci, gurni un kājas vajadzētu būt vērstas pretējā virzienā no mērķa, un kluša seja vajadzētu būt kvadrātveidīga. Pārliecinies, ka tavas rokas ir līdzsvarā ar tavām plecām un ka tavi plauksti ir vērsti viens pret otru.

Attiecībā uz tavām kājām, tu vajadzētu stāvēt ar kājām plecu platumā, vienlaikus uzturot vienmērīgu svaru. Tas palīdzēs saglabāt vienmērīgu sitienveida kustību. Uzturi galvu klusu un nepaļauj acis prom no bumbas.

Kad jūties komfortabli savā izvietojumā, izdari vingrinājuma sitieni un pārbaudi savu formu. Ar pareizu izvietojumu tu vari trāpīt bumbu tālāk un taisnāk.

Atpakaļgaita

Veiciet kontrolētu, lēnu atpakaļvēli, lai nodrošinātu, ka jūsu kārts sasniedz augšu pareizajā pozīcijā. Atpakaļvēle ir viens no viskritiskākajiem golfa veikšanas posmiem. Tā ir pamats jūsu priekšvēles posmam un spēks aiz jūsu sitiena. Pārliecinieties, ka jūsu ķēdes ir noteiktas un jūsu rokas ir nedaudz priekšā bumbas novietojumā. No šejienes sāciet atpakaļvēli ar rokām, pleciem un korpusu. Uzturiet savu galvu stabili un pretestieties kārdinājumam pašķiroties. Sasniedzot savas atpakaļvēles augšu, jūsu rokām jābūt pilnīgi izstieptām, pleciem jābūt pagrieztiem 90 grādos, un mugurai jābūt nobīdītai projām no mērķa.

Pozīcija Rokas Pleci
Novietojums Nedaudz priekšā Nav
Atpakaļvēles augša Pilnīgi izstieptas 90 grādi

Uzturiet savus kustības gludas un vienmērīgas visā atpakaļvēlē. Paceliet savas rokas augšup un projām no bumbas, griežot plecus un korpusu. Uzturot kontrolētu atpakaļvēli, jūs varēsiet radīt konsistentu spēku un virzienu katrā sitienā.

Lejupslīde

Sākot ar jūsu apakšējo ķermeni, pagrieziet gurnus un kājas pret bumbu, sākot savu nolaišanos. Kamēr jūsu rokas nolaižas, turiet tās līdzsvarā ar pleciem un mugurkaulu, un saliektiet plaukstas, lai nodrošinātu stabilu saistību ar kluvi.

Ar pareizo secību:

  • Uzturiet savas ķermeņa saistību ar zemi
  • Ļaujiet savam augšējam ķermenim rotēt un sekot gurniem

Ar pareizajām spēkiem:

  • Uzturiet savas rokas un plaukstas atpūtā
  • Uzturiet vienmērīgu ritmu savā svārā

Kad visi nolaišanās komponenti saplūst kopā, jūs spēsiet trāpīt bumbu ar vēlamo trajektoriju un precizitāti. Atcerieties turēt galvu nenokustīgu un centrētu, kad pabeidzat savu svārienu.

Izpildīt

Kad esi pabeidzis savu lejupslīdi, turpmākais gājiens ir svarīga kustības daļa, kas nodrošina precizitāti un spēku. Tava augšējā ķermeņa daļa vajadzētu palikt savienota un rotēt kopā ar apakšējo ķermeni, caur bumbu. Tuvojoties gājienam beigām, uzturi galvu un acis fokusētas uz bumbu.

Kad tavs kārts nonāk beigu pozīcijā, tavas rokas vajadzētu palikt izstieptas un svars jāpārnes uz kreiso pusi. Taviem roku galiem jābūt augstām un vērstiem tieši uz mērķi. Sekošanas gājiens jāveic gludā un neaizsteigtā veidā.

Pārliecinies, ka pabeidz savu gājienu, ar ķermeni pagrieztiem pret mērķi un rokām, kas atrodas līnijā ar pleciem un krūtīm. Sekošanas gājiens ir svarīgs solis, kas palīdz tev precīzi trāpīt mērķim un ar vēlamo spēku.

Bieži uzdotie jautājumi

Kādu veidu golfa kārbu man vajadzētu izmantot?

Tas ir atkarīgs no tā, kādu metienu jūs mēģināt veikt. Šāvējam parasti izmanto driveri, savukārt dzelzis tiek izmantots tuvākiem metieniem pie zaļā. Jūs arī varētu vēlēties izmantot putteri vai klinģeri, lai veiktu specifiskākus metienus.

Kāda ir labākā metode golfa praksei?

Praktizējiet golfu, koncentrējoties uz savu svārstību, mērķi un ielikšanu. Sadaliet katru prasmi un praktizējiet tās atsevišķi, pēc tam saplūdina tos kopā. Izmantojiet vingrinājumus un atkārtojumus, lai pilnveidotu savu golfa spēli.

Kā es varu uzlabot savu precizitāti?

Lai uzlabotu precizitāti, koncentrējieties uz līdzsvaru, pozu un saķerti. Veiciet atkārtojumu vingrojumus un mērķējiet uz vienmērīgu tempu. Ņemiet laiku un koncentrējieties uz katru metienu, lai maksimāli palielinātu precizitāti.

Kas ir visbūtiskākais faktors golfa sitienā?

Visbiežākais faktors golfa izmēģinājumā ir laika apzināšanās. Jūsu laika apzināšanās ir jābūt precīzai, lai precīzi un pastāvīgi trāpītu bumbu. Vingrojieties, lai pilnveidotu savu svārsta laika apzināšanos.

Kā es varu samazināt savu golfa rokasikumu?

Regulāri trenējieties, izmantojiet smilšu golfa treneri, lai analizētu savu tehniku un koncentrētos uz konsistenci. Seko savam progress, veiciet pielāgojumus un turpiniet izaicināt sevi, lai uzlabotos.

Secinājums

Golf ir sarežģīts sporta veids, kas prasa lielu mērķtiecību un apņēmību.

Ar pareizu rokas saķeri, pozu, līniju, atgriezienu atpakaļ, atgriezienu uz priekšu un iziešanu pēc metiena, Tu vari uzlabot savas golfa prasmes un tehniku un kļūt par veiksmīgāku golferi.

Ar pietiekamu treniņu, Tu vari kļūt par šīs spēles meistaru un baudīt gadu ilgu panākumu laukumā.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp