Iegūstiet taisnu un garu braucienu no sava vadītāja

Šajā rakstā tiks aplūkots, kā izveidot vadītāja svārstības, kas mazāk atkarīgas no laika, bet vairāk no stabilas mehānikas, lai trāpītu vadītājam taisni un tālu. Sākot ar pamata vadītāja šūpošanas paņēmienu, mēs turpināsim pie sarežģītākām metodēm un domāšanas veidiem.

Saskaņā ar jaunāko statistiku, taisnie un garie braucieni būtiski ietekmē profesionāļu rezultātus, taču spēlētājiem amatieru, kuri vēlas kļūt labāki, efekts ir vēl izteiktāks.

PGA profesionāļi bieži nobrauc 70 jardus tālāk nekā golfa spēlētājs, kurš sasniedz 90 jardus. Turklāt viņi savus braucienus veic taisnāk ar tikai 3,4 grādu sānu kļūdu pretstatā 6,5 grādu sānu kļūdai. ko dara tipiskais golfa spēlētājs 90. gados.

Kā tad jūs varētu sākt palaist garākus un precīzākus diskus?

Tālāk sniegtie padomi ir balstīti uz stabiliem pamatiem (saķere un poza). Ja jums nepieciešama palīdzība saistībā ar šīm tēmām, skatiet tālāk esošās saites:

Daudzas no idejām, kuras mēs apskatīsim, ir paredzētas, lai jūs ievirzītu izdevīgākās pozīcijās agrāk, radot iespaidu, ka jums ir pietiekami daudz laika, lai apspiestu savus braucienus.</ span>

Lieliski vadītāji padara braukšanu gludu, šūpojoties tā, lai viņiem būtu laiks. Sliktajiem vadītājiem ir precīzi jāiestata sitiens, lai bumbiņa trāpītu taisni; turpretim ārprātīgos kadrus dažkārt glābj vēlīnās izmaiņas.

Jauna iestatīšana, izmantojot draiveri

Driver ir vienīgais klubs, kuru vēlaties panākt, lai sasniegtu augšupeju, nevis kritumu. Mēs varam to paveikt, pielāgojot iestatījumus, izmantojot draiveri, nevis veicot tūlītējus pielāgojumus.

Golfa bumbiņai ir jānovieto tieši priekšējās pēdas iekšpusē, kad atsitas pret vadītāju. Pēc tam uzlieciet nedaudz papildu svaru aizmugurējai pēdai, kas liks mugurkaulam nedaudz sasvērties prom no mērķa.

Šīs izmaiņas iestatīšanas laikā palīdz mums sākt lielisku atpakaļgaitu, kā parādīts šeit, kā arī iepriekš iestatīt optimālo trieciena vietu, izmantojot draiveri.

papildu braukšanas padomi iestatīšanas laikā

Kad tas ir iestatīts, paceliet bumbu augstu tā, lai aptuveni puse no tās būtu redzama virs vadītāja galvas. Pārāk zema bumbiņa nodrošina stāvāku uzbrukuma leņķi, tāpēc ir grūti pareizi atlaist nūjas galvu.

plaša līdzņemšana ar draiveri

Pēc tam pagrieziet ķermeni un virziet nūjas galvu prom no mērķa, lai radītu plašu izņemšanu. Šī kustība uzliek papildu svaru jūsu aizmugurējai pēdai un iedarbina lielos muskuļus ap gurniem un stumbru.

To darot, amatieri izvairās pieļaut vēl vienu nāvējošu kļūdu, atsitoties pret vadītājiem: mēģinājumu pārāk vēlu novirzīt svaru uz aizmugurējo pēdu. Šūpoles pīķa brīdī profesionāļi sāk virzīt savu svaru mērķa virzienā. Agrīna svara maiņa var palīdzēt jums likt spēcīgu pamatu atlikušajai jūsu atpakaļgaitas daļai.

Ideālā gadījumā jūs varēsit atpazīt izcilas braukšanas modeli, kas balstās uz darbu paveikšanu agrāk un vairāk laika atvēlēšanu vēlāk golfa šūpoles brīvai šūpošanai.</span >

Modernajā apmācībā ir uzsvērta ievērojama ķermeņa rotācija un agrīna svara maiņa, kad tiek piemeklēts vadītājs. Tomēr man jānorāda, ka ķermeņa pagrieziena pakāpe ir atkarīga no jūsu fiziskajiem ierobežojumiem. Tā vietā, lai mēģinātu piespiedu kārtā pagriezt plecu par 90 grādiem, izmēģiniet kādu labvēlību, kas jums šķiet spēcīga un saistoša. Jūs tiecaties pēc sajūtas, nevis konkrētas pozīcijas. Tāpēc griešanās leņķis varētu būt 45 vai 110 grādi.

atgriezties ar draiveri

Jūsu plaukstas locītavām ir jābūt pilnībā saliektām, kad sasniedzat šūpoles virsotni, un jums jāturpina griezt ķermeni, lai pabeigtu šūpošanos atpakaļ. Plaukstas locītavas ir pilnībā izstieptas, tāpat kā jūsu kreisā roka pulksteņrādītāja ciparnīcā šķērso pulksten 9, kā parādīts tālāk esošajā labās puses ilustrācijā.

Lai gan daži jaunākie pētījumi liecina, ka plaukstas locītavu novietošana atpakaļgaitā var uzlabot jūsu nūjas galvu, es joprojām uzskatu, ka iepriekšminētā tehnika vienkāršo lejupslīdes pāreju un nodrošina lielāku konsekvenci.</ span>

Jūsu nūjas sejas leņķim jābūt kvadrātveida vai nedaudz tuvu apakšdelma leņķim šūpoles augšdaļā, lai nodrošinātu pilnu un spēcīgu bumbas lidojumu (parādīts tālāk). Šajā pozīcijā, nūjas sejas kvadrātēšana prasa minimālu piepūli lejupslīdes laikā.

Ir vienkārši panākt neizšķirtu iepriekš norādītajā pozā, jo tā ir aizvērta apmēram mana apakšdelma leņķī. Lielākajai daļai golfa spēlētāju vislabākais sniegums būs neitrālā pozā, kur līnija, kas novilkta pāri viņu nūjas sejas līnijām, ir paralēla viņu apakšdelmam. Lai gan esmu uzaudzis, spēlējot šādā veidā, es to neaizstāvētu visiem golfa spēlētājiem.

Iepriekš redzamā plakanā kreisā plaukstas locītava nav spēcīgākā vai neitrālākā kluba sejas poza. Jūs varat aprēķināt nūjas sejas un apakšdelma leņķi, izmantojot:

  • Jūsu golfa roktura stiepes izturība (kreisā un labā roka)
  • plaukstas locītavas saliekšana/paplašināšana pa kreisi un pa labi
  • Labā un kreisā supinācija un pronācija

Izpildiet iepriekš minētos aizzīmju punktus, ja bieži sagriežat savu draiveri, lai šūpoles augšdaļā izveidotu neitrālāku nūjas seju. Pirms plaukstas leņķu vai apakšdelma rotācijas pārbaudes laikā, kad šūpojaties atpakaļ, vispirms pārbaudiet satvērienu.

Vēl viens padoms ir izvairīties no mēģinājumiem mainīt nūjas leņķi jūsu šūpošanās pīķa laikā. Tā vietā, kad jūsu plaukstas ir nostājušās, novietojiet savu optimālo pozīciju pusceļā atpakaļ. Tas ir vienkāršāk un uzticamāk nekā mēģinājums mainīt tehniku ​​pašā šūpoles maksimumā.

Vadītājs sāk lejupslīdi

Kā jūs “iemest to slotā”, “sākt lejupslīdi ar gurniem” un citas līdzīgas kustības ir amatieru golfa spēlētāju ienaidnieks. Aptveriet savu personīgo iecienītāko šeit. Sitiens ar vadītāju ir daudz vienkāršāks, pagriežot vārpstas leņķi, startējot lejup.

Golfa spēlētāji bieži cīnās ar šo kustību, jo viņi nepabeidz iepriekšējos posmus pietiekami agri. Viņiem joprojām ir problēmas ar plaukstu locītavu noregulēšanu, svara pārnešanu utt.

Iepriekš minētās metodes palīdz izveidot spēcīgu atgriešanos, padarot šo pāreju daudz vienkāršāku izpildi. Jūs vēlaties veikt manevru, kurā vārpstas leņķis ir sekls un vadītājs, rokas un rokas krīt.

Man ir daži noderīgi padomi, ja jums ir problēmas ar šo izmaiņu veikšanu. Pirmkārt, es nekad neesmu varējis šajā kustībā palīdzēt spēlētājam ar vāju satvērienu vai atvērtu seju. Izdarot šo gājienu ar atvērtu nūjas seju, tiek iegūts 40–60 jardu grūdiens.

Urbšana ar cilpas šūpolēm (Mets Volfs)

Šai kustībai ir arī impulss. Kad jūs sasniedzat savu šūpoles maksimumu, nūja vēlēsies nolaisties un sekla, ja nūjas galvu pavirzīsiet tālu no paredzētā kursa atpakaļgaitas šūpošanas laikā. Jūsu ķermenis var iemācīties sajust šo manevru, pārspīlējot to piecus atkārtojumus.

Varat uzzināt, kā samazināt draiveri, sākot no leju, praktizējot šo atpakaļgaitas kā Mets Volfs. Varētu būt noderīgi apvienot šīs emocijas ar vingrojumu, mēģinot sasniegt lielas izlozes, kas sākas tieši zem mērķa līnijas.

Nākamajā golfa laukuma apmeklējuma reizē tiek veikti šādi vingrinājumi:

  • Piecas pārpūstas Meta Volfa šūpoles
  • vēlos sasniegt milzīgu neizšķirtu ar savu piekto braucēju.
  • piecas standarta vadītāja svārstības
  • Turpiniet šo ciklu.

paiet laiks, lai sāktu nolaišanos

Trešais padoms ir lēnām pāriet no backswing uz lejupslīdi. Lai gan ir kārdinājums steigties cauri šai golfa šūpošanas fāzei, lēnākas kustības rada labākus leņķus un neticamu nūjas galvas ātrumu saskarē.

Pēc tam mēs pārejam pie pirmsietekmes.

kvadrātiskā kluba seja pirms trieciena

Jums ir labas izredzes, ka sāksit sasniegt straujas darbības, ja iepriekšējās procedūras esat izpildījis nevainojami. Mēs sasniedzam fantastisku kontrolpunktu, jo klubs nolaižas paralēli zemei.

Mēs esam gatavi veikt taisnus braucienus, ja vadītāja galva ir saskaņota ar mūsu rokām un nūjas pirksts ir vērsts uz augšu.

Šķēlējiem nūja galva būs ārpus rokām, un nūja seja ir atvērta šajā šūpoles posmā (nūjas pirksts ir vērsts pret jūsu zodu).

Golfa bumbas āķi turēs nūjas galvu rokās ar tikko aizvērtu nūjas seju (nūjas pirksts ir vērsts prom no ķermeņa).

Bumbiņas lidojumam ir būtiski grādi.

Būtu saprātīgi šai situācijai pievērst īpašu uzmanību. Spēcīgu izbalēšanu vai pievilkšanu radīs nūjas seja, kas trieciena brīdī ir atvērta vai aizvērta 3o leņķī pret jūsu šūpošanās trajektoriju, un ievērojams bumbiņas izliekums radīs 6o atšķirību.

Mana doma ir tāda, ka, lai gan kamerā 3–6o var šķist maz, tas būtiski ietekmē jūsu veiktspēju. Tāpēc jūsu golfa šūpoles būtiski nemainīsies, ja no savvaļas braucēja kļūsiet par ļoti precīzu braucēju.

Šai pozīcijai pirms trieciena ir jābūt bez piepūles, ja izveidojat lielisku atpakaļgaitu un labi sākat lejup.

Ja saduras ar vadītāju, atritiniet.

Kā jau minēts, stabila pozīcija pirms trieciena padara nākamo posmu samērā vienkāršu. Izmantojot triecienu, atslābiniet ķermeni. Ja jūsu šūpoļu mehānika ir uzticama, pamanīsit, ka jūsu vadītājs lidos taisnāk, jo sarežģītāk jūsu ķermenis atpūšas avārijas laikā.

Atkal iesācēji golfa spēlētāji bieži uzskata, ka viņiem ir aktīvi jāgriež nūjas galva vai jāripina plaukstas. Tas nav nepieciešams, ja nūjas seja ir iestatīta tā, lai pirms saskares ar bumbiņu sistu tieši. Ja darāt lietas agrāk savā šūpolē, rodas iespaids, ka jums ir vairāk laika, lai trāpītu pārsteidzošus golfa sitienus, kas atbilst šīs esejas tēmai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp