Izpratne par golfa kluba šūpošanos

Satveriet & golfa iestatīšana

Jūsu iestatījums ir ļoti svarīgs, lai iemācītos šūpoties ar golfa nūju. Golfa šūpoles ir virkne darbību, un tas, kā jūs iestatāt un rīkojat nūju, nosaka jūsu turpmāko darbību.

Izveidojiet labu golfa satvērienu.

Tālāk ir sniegta viegli izpildāma, soli pa solim pamācība par izcilu golfa satvērienu. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet visu rakstu par pareiza golfa satvēriena izveidi. Nosakot, kur tiks sasniegti jūsu golfa sitieni, nūjas turēšana būtiski ietekmē to, kur nūja ir vērsta golfa sitiena laikā.

Tas šķitīs dīvaini un neveikli, kad pirmo reizi šūposiet golfa nūju ar šo rokturi, taču ticiet man; tas palīdzēs jums pilnveidoties kā spēlētājam.

Pārklājošie, bloķējošie un desmit pirkstu rokturi ir smalkas golfa roktura modifikācijas. Tie ir saistīti ar jūsu kreisās un labās rokas mijiedarbību. Īsumā pārliecinieties, ka jūsu rokas ir kopā un ideālā gadījumā pārklājas. Vairāk par to varat uzzināt šeit.

Tas būs neparasts, taču tas ļaus jūsu rokām sadarboties šūpoles laikā, nevis sacensties.

Pēdējais golfa satvēriena padoms attiecas uz to, cik stingri jums ir jāsatver nūja. Uztveriet savu golfa rokturi kā banānu, kas jums ir jāpatērē, sekojot šūpolēm. Lai tas neizlidotu, jums tas ir cieši jāsatver, taču, pieliekot pārāk lielu spiedienu, tas to sabojās.

Ir pienācis laiks pilnveidot savu golfa stāju pēc tam, kad rokas ir pienācīgā stāvoklī.

Uzlabojiet savu golfa stāju.

Mācīšanās stāvēt ir nākamais solis nūju šūpoļu pilnveidošanā. Golfa spēlētājiem bieži ir problēmas ar ciešu kontaktu ar bumbu un laiku pa laikam sit gaisā. Parasti pie tā ir vainojama slikta stāja.

Daudzi golfa spēlētāji, saliecot ceļus, ķermeņa augšdaļa ir pārāk vertikāli, kā rezultātā nūja šūpojas virs golfa bumbiņas. No otras puses, laba golfa poza noliec ķermeņa augšdaļu pret zemi, padarot daudz vienkāršāku nūjas atgriešanu bumbiņas centrā, kad šūpojaties ap rumpi.

Tālāk esošajā videoklipā ir salīdzinoši vienkārša metode, kā izveidot labu golfa stāju. Skatiet šo rakstu, lai iegūtu plašāku ceļvedi, kā uzlabot savu golfa stāju un stāju.

Līdzināšana

Negaidīti, lai gan iesācējiem golfa spēlētājiem bieži vien ir lieliska līdzenība tikai instinkta dēļ, viņi mēdz daudz uztraukties par to, kur mērķēt.

Ideāls izvietojums golfa sitiena sitienam ar dzelzi vai koku ir parādīts tālāk esošajā attēlā. Izmantojiet mērķa līniju labajā līnijā kā atsauci, vienlaikus mērķējot ar nūjas seju pret mērķi.

Kā norādīts kreisās puses joslā, ķermenim ir jānovirza paralēli mērķa līnijai. Kad iestatāt, ir lieliska ideja vizualizēt šīs divas līnijas kā dzelzceļa sliežu ceļu. Jūsu ķermenis ir vērsts uz leju pa kreiso sliedi, kamēr bumba un nūja piezemējas uz labā žoga.

atvēršana

Apmācījot pavisam jaunu spēlētāju, es bieži palīdzu viņam satvert un stāju, pirms saku “pareizi ir šūpoles”. Viņi bieži man skatās neizpratnē, bet es uzskatu, ka šī ir viena no izcilākajām metodēm, kā sākt šūpošanos: nostipriniet satvērienu un stāju pirms varenas šūpošanās pie golfa bumbiņas. Kā es minēju esejas sākumā, jūsu iestatījums nosaka pārējo golfa šūpošanos.

Informācija par golfa backswing un downswing ir sniegta nākamajā daļā. Tomēr svarīgākais padoms golfa nūjas šūpošanai ir sniegts raksta beigās, un tas ir diezgan vienkāršs šūpošanas jēdziens.

Atmuguriskā šūpošanās laikā ir nepieciešams pagriezt ķermeni un saliekt plaukstas. Tālāk esošie fotoattēli parāda, kā tas tiek paveikts no iestatīšanas. Pagriežot ķermeni, plaukstas locītavai, protams, jāvelta eņģes, ja dizains ir pareizs, kā norādīts tālāk redzamajās sarkanajās līnijās.

Ja skatāmies uz mērķa līniju (zemāk), mēs varam redzēt, ka nūja pārvietojas pa diagonālu apli ap mūsu ķermeni (dažreiz to sauc par jūsu loka vai šūpošanās plakni). Ja nūjas satvēriens pie golfa bumbiņas atrodas pusceļā atpakaļ, to sauc par “lidmašīnā” (skatiet zemāk esošo attēlu pa kreisi).

IlgSākotnējās šūpoles atpakaļgaitā, ātrs padoms palīdzēs saglabāt roku rotāciju un cieši pieķerties ķermenim: turiet labo elkoni pie sāniem. Apmeklējiet šo visaptverošo backswing rokasgrāmatu, lai iegūtu padziļinātu skaidrojumu.

Nūja galvai jābūt vērstai pār labo plecu, kad sasniedzat atpakaļgaitas sitiena virsotni. Kā redzams apakšējā labajā attēlā, apsēdieties ar labo elkoni un roku zem golfa nūjas.

Jūs nevarat paļauties uz to, ka no šīs pozīcijas trāpīsiet perfekti katru golfa metienu. Bet no šī brīža jūs atradīsit fantastisku stāvokli, lai atpūstos visā lejupslīdes laikā un atgrieztu nūju, lai sistētu bumbu.

Lieliska pieeja lieliskas backswing sajūtas radīšanai ir praktizēt šīs golfa šūpošanās pozīcijas spogulī vai logā. Turpinot tās praktizēt, pakāpeniski apvienojiet tās vienā kustībā bez piepūles.

Samazināšanās

Ja veicāt izcilu lēcienu atpakaļgaitā, lejupslīde ir saistīta ar atpūtu un līdzsvarotu rezultātu. Pirms atpūšaties, lai golfa sitiena beigās pavērstu pretī mērķim, jums vajadzētu pamanīt nelielu svara pārnešanu uz priekšējās pēdas pusi.

Tīģera golfa šūpoles attēli ir parādīti tālāk. Kā redzat, rokas un rokas nolaižas, pirms gurni un krūtis pagriežas mērķa virzienā.

Daudzi golfa spēlētāji cīnās ar šo kustību, kas ietver svara, roku un rumpja pārvietošanu.

Tipiska kustību griezēju grūtība ir tendence pārspēt bumbu, kad rokas ir pārāk aktīvas un ķermenis dara salīdzinoši maz. Nūja nošūposies pārāk tuvu jūsu ķermenim, ja to vienkārši atritināsit, un būs jāpieliek lielas pūles, lai izvērstos uz āru pretī bumbiņai.

Kāda ir atbilde uz šo sarežģīto problēmu, sitot bumbu? Tā vietā, lai koncentrētos uz mehāniku, salīdziniet to ar kustību, kurā jau esat izcils.

Iedomājieties, ja metot bumbu, jūs neapstājaties, kad to atlaižat; tā vietā jūs turpināsiet līdz galam pat pēc tam, kad bumbiņa ir atstājusi jūsu roku.

Golfa šūpoles darbojas līdzīgi. Iegūstot līdzsvarotu rezultātu, ļaujiet bumbiņai traucēt. Jūs būsiet pārsteigts, kā šī šķietami vienkāršā ideja rada lejupejošu spirāli, kas uzlabojas ar katru piepūli.

Šeit ir saite par lejupslīdes secības apgūšanu. Ja meklējat plašāku informāciju, ir detalizēti aprakstīta lejupslīdes secība.

turpinājums

Šajā brīdī jūsu golfa šūpoles laikā bumba jau ir atstājusi nūju, taču jebkurš prasmīgs golfa spēlētājs rādīs izcilu stāju.

Kāpēc?

Ja spējat līdzsvarot un pabeigt, visticamāk, bijāt līdzsvarā, kad trāpījāt pa bumbu. Tas ievērojami uzlabo jūsu izredzes uzsist kluba centru.

Kad golfa spēlētājs ir pilnībā pavirzījis savu ķermeni mērķa virzienā, tas ir fantastisks rezultāts. Jums vajadzētu justies līdzsvarotam, 90% no sava svara uz priekšējās pēdas. Tas norāda, ka golfa šūpošanas laikā jūs pareizi pārvietojāt savu svaru.

Lielisks ieteikums ir piespiest sevi saglabāt finišu, līdz golfa bumbiņa pieskaras zemei. Neatkarīgi no tā, cik tālu ir jūsu sitiens — 10 pēdas vai 300 jardus, mēģiniet saglabāt līdzsvaru, līdz bumba pārstāj kustēties.

Izmēģiniet to nākamreiz, kad apmeklēsiet golfa laukumu, veicot desmit secīgas šūpoles, vienlaikus saglabājot finišu, līdz bumba pārstāj ripot.

Noslēpums efektīvai golfa nūjas šūpošanai.

Kā jau norādīju iepriekš, es gribētu iemācīt jaunajiem golfa spēlētājiem iestatīt uzstādījumu, pirms ļaut viņiem šūpoties ar vienkāršu domu. Manā 15 gadu pieredzē šī ir vispieņemamākā pieeja golfa šūpošanas apguvei.

Daudzi golfa spēlētāji mēģina pacelt bumbiņu gaisā, lai gan golfa nūjām ir bēniņi un tie ir paredzēti, lai bumbiņu sist uz leju (skatiet Tīģeru augstāk). Šī iemesla dēļ, šūpojoties, jūsu primārajai domai vajadzētu būt zāli (vai paklājiņu) notīrīt zem golfa bumbiņas.

Es garantēju, ka golfa bumbiņa lidos gaisā tik ilgi, kamēr jūs tīrīsit zem tās esošo zāli. Tas palīdzēs jums trāpīt dažus fantastiskus golfa sitienus, ja saglabāsit šo garīgo attēlu mind, mācoties šūpot golfa nūju.

Apmācība, kā šūpot golfa nūju

Izvēlieties golfa tēju un 7 gludekli. Dodieties uz prakses vietu vai savu dārzu. Pēc tējas iestumšanas zemē atstājiet 1/2 collas izvirzījumu no zemes. Mēģiniet izdarīt golfa šūpoles, izsitot tēju no zemes. Virsots vai plāns golfa sitiens tiek atspoguļots katru reizi, kad nūja paceļas pārāk augstu virs tējas.

Paspiediet tējkannu dziļāk uz leju, tiklīdz varat to vairākas reizes piecas reizes izsist no zemes. Turpiniet pilnveidot savas prasmes, līdz varat nodibināt kontaktu ar tēju un izveidot labu divotu uzreiz pēc tējas. Šis ir neticami labi trāpīts dzelzs metiens.

Kā šūpot gludekli golfā

Visi dzelzs šāvieni, kurus jūs pagatavosiet, būs lieliski saskaņā ar iepriekš minēto padomu. Nūjas kļūst īsākas, palielinoties bēniņiem (no 6 gludekļiem uz 9 gludekļiem), tāpēc jums būs jāiet nedaudz tuvāk golfa bumbiņai. Tomēr visā golfa šūpoles laikā jums jājūtas līdzsvarotam un jūsu svaram jābūt vienmērīgi sadalītam starp pēdām.

Pat pieredzējušiem golfa spēlētājiem ir grūtības precīzi sist bumbiņu ar garākiem gludekļiem (5,4 un 3 dzelži). Ja jums tie šķiet grūti, nekrītiet panikā; daudzi golfa spēlētāji garo gludekļu vietā izvēlas kuģu mežus vai hibrīdus.

Strādājiet, lai izveidotu stabilas golfa šūpoles un pilnveidotu savus īsos un vidējos sitienus. Laika gaitā un praksē jūsu garie gludekļi kļūs uzticamāki.

Golfa klubu šūpošanas tehnika — braucējs

Vadītājs ir vienīgais nūja, kurā golfa bumbiņai ir jāšūpojas vienā līmenī vai nedaudz uz augšu, nevis uz leju, kas bieži tiek nosista no tējas. To izdarīt ir diezgan vienkārši. Iestatīšanas laikā pārvietojiet golfa bumbiņu tā, lai tā būtu jūsu priekšējās pēdas iekšpusē (skatiet tālāk).

Nūja automātiski pagriezīsies uz augšu, tuvojoties golfa bumbiņai, veicot šo vienkāršo regulējumu. Sitot šoferim, rodas iespaids, ka tu slauki bumbu no laukuma.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp