Izvēle no golfa aprīkojuma un piederumiem iesācējiem

Vai tu esi sācēja golferis, kas vēlas sākt spēlēt? Tev ir veiksme! Ir pieejams plašs golfa ekipējuma un piederumu klāsts, lai tu sāktu.

Sākot no kājiņām un sauļu turētājiem, līdz bumbām un zīlēm, kurpes un apģērbam, ir kaut kas ikvienam. Turklāt, nepieciešams atcerēties par golfa somām, attālumu mērītājiem un GPS, treniņu palīglīdzekļiem un aksesuāriem.

Ar tik daudz iespējām tu noteikti atradīsi kaut ko, kas palīdzēs tev uzlabot spēli.

Klubi un rokturi

Divas būtiskas golfa ekipējuma sastāvdaļas ir kijas un rokturi; tie ir nepieciešami ikvienam golferim, lai spēlētu spēli. Kijas ir galvenais rīks, ar kuru sit golfa bumbu, un tās ir dažādu izmēru, svara un stila.

Rokturi ir tas, ko turat rokā ar kiju, un tie ir dažādu izmēru, tekstūru un krāsu. Ir svarīgi izvēlēties pareizo kiju un rokturi savai ķermeņa tipam un prasmes līmenim. Sākumā ir labāk izvēlēties vieglu un elastīgu kiju ar mīkstu rokturi. Tas dod vislielāko kontroli un palīdz attīstīt jūsu prasmes.

Arī pārliecinieties, ka jums ir piemērota kija un rokturis, kas ir ērti jums. Ar pareizo ekipējumu un nedaudz prakses jūs ātri kļūsiet par profesionālu golfa spēlētāju.

Bumbas un zīlītes

Kad esi izvēlējies pareizās kārtis un rokturus savai ķermeņa tipam un prasmes līmenim, nākamais solis ir izvēlēties pareizās golfa bumbiņas un tīkliņus.

Golfa bumbiņas ir dažāda izmēra, svara un materiāla. Svarīgi ir izvēlēties piemērotu bumbiņu savam svārstību ātrumam un trajektorijas preferencei.

Tīkliņi ir arī būtiski tavai spēlei, jo tie palīdz iestatīt bumbiņu pareizajā augstumā, lai nodrošinātu vienmērīgu svārstību.

Šeit ir dažas svarīgas īpašības, ko ņemt vērā, izvēloties golfa bumbiņas un tīkliņus:

 • Bumbiņas izmērs: Lielākā daļa laukumi prasa izmantot golfa bumbiņu ar diametru, kas nav mazāks par 1,68 collām.

 • Bumbiņas svars: Smagākas bumbiņas ir piemērotākas lēnākiem svārstībām, bet vieglākas bumbiņas ir piemērotākas ātrākiem svārstībām.

 • Bumbiņas materiāls: Kopumā divu daļu bumbiņas ir labākas attālumam un precizitātei, bet trīs daļu bumbiņas ir labākas griešanas kontrolei.

 • Tīkliņa augstums: Tīkliņa augstumam vajadzētu atkarīties no izmantojamās kārtis, bet vispārējais noteikums ir turēt to zemu.

Apavi un apģērbs

Pēc tam, kad esi izvēlējies labākos klušus, rokturus, bumbas un tīriņus savai spēlei, ir pienācis laiks izvēlēties pareizās kurpes un apģērbu taviem golfa vajadzībām. Kurpes nodrošina komfortu un stabilitāti golfa svīšanas laikā, tāpēc pārliecinies, ka izvēlies tādas, kas perfekti piestāv tavām kājām. Izvēlies materiālus, kas ir elpojoši un nodrošina labu atbalstu. Golfa apģērbs vajadzētu būt izgatavots no viegliem materiāliem, kas nekavē tavu svīšanu. Meklē krekliņus un bikses ar mitruma noņemšanas funkciju, kas nekavē spēli.

Golfa somas

Runājot par golfa somām, ir daudz veidu, no kuriem izvēlēties, un dažādas funkcijas, ko ņemt vērā.

Cenas var būt zemas vai augstas, tāpēc ir svarīgi zināt, ko jūs meklējat, pirms veicat pirkumu.

Apskatīsim dažādus somu veidus un pieejamās funkcijas.

Maisiņu veidi

Kad runa ir par pareizās golfa somas izvēli savām vajadzībām, ir vairākas dažādas iespējas. Populārākās ir statīva soma, ratiņu soma, tūres soma un pārnēsāšanas soma.

 • Statīva somas ir vieglas un parasti ir statīvs, kas padara vieglāku somas nostādīšanu un piekļuvi kājiņām.

 • Ratiņu somas ir paredzētas golfa ratiem un tajās ir daudz glabāšanas kabatām un nodalījumiem.

 • Tūres somas ir lielākas un smagākas par citiem veidiem un tās ir paredzētas profesionāliem spēlētājiem.

 • Pārnēsāšanas somas ir vieglākās un ekonomiskākās golfa somas veids. Tās ir paredzētas nēsāšanai un tām trūkst papildu funkcionalitātes un glabāšanas telpas, kas ir citiem veidiem.

Izvēloties golfa somu, ņemiet vērā, kāda veida golfu plānojat spēlēt, cik bieži spēlēsiet un kā pārvadāsiet savu somu. Galu galā, vislabākā soma jums ir tā, kas atbilst jūsu vajadzībām un iekļaujas jūsu budžetā.

Somu īpašības

Izvēloties golfa somu, jums vajadzētu ņemt vērā dažādas funkcijas, kas var palīdzēt uzlabot jūsu spēli. Meklējiet tādu, kurai ir pietiekami daudz uzglabāšanas vietas, vairākas kabatas aksesuāriem, piemēram, bumbām un tīkliem, un ērtu rokturi vai rokturi, lai to pārvietotu.

Viegla soma ir būtiska, lai varētu staigāt pa laukumu. Turklāt, ūdensnecaurlaidīgs materiāls ir nepieciešams gadījumā, ja lietū. Dažas somas ir projektētas ar speciālām nodalījumiem ūdens pudelēm vai lietussargiem. Meklējiet izolētu kabatu, lai pārtika un dzērieni paliktu vēsi.

Visbeidzot, pārbaudiet statīvu, kas ļaus jums viegli piekļūt jūsu kājiņām, neieliekot somu uz zemes. Ņemiet vērā šīs funkcijas, un jūs noteikti atradīsiet ideālu somu savai spēlei.

Maisa cenas

Golfa somas cena var ievērojami atšķirties, tāpēc pirms izlemjat, kuru iegādāties, ir svarīgi veikt pētījumus. Kvalitatīva golfa soma parasti sākas no 100-150 dolāriem, bet augstākās klases somas var maksāt līdz pat 1000 dolāriem.

Šeit ir četri faktori, kas jāņem vērā, salīdzinot somu cenas:

 • Kvalitāte: Augstāka cenu kategorija somām parasti nāk ar vairākām funkcijām un augstākas kvalitātes materiāliem.
 • Izmērs: Ratiņu somas ir lielākas un parasti maksā vairāk nekā stāvošās somas.
 • Zīmols: Populāri zīmoli parasti nāk ar augstāku cenu etiķeti.
 • Īpašas funkcijas: Meklējiet funkcijas, piemēram, ūdensnecaurlaidīgus kabatas, iebūvētus ledusskapjus un papildu nodalījumus, kas var ietekmēt cenu.

Attāluma mērierīces un GPS

Uzlabojiet savu spēli ar attāluma mērītāju vai GPS ierīci. Attāluma mērītāji ir lielisks rīks, lai novērtētu attālumu līdz zaļajam. Tos var izmantot arī, lai mērītu zaļā nogāzi. GPS ierīces piedāvā tādas pašas funkcijas, bet tās arī spēj piedāvāt papildu funkcijas, piemēram, laukuma kartēšanu un rezultātu uzskaiti. Gan attāluma mērītāji, gan GPS ierīces ir salīdzinoši pieejamas, tāpēc tās ir lieliska izvēle iesācējiem. Dažus attāluma mērītājus var iegādāties par mazāk nekā 200 ASV dolāriem, bet GPS ierīces par mazāk nekā 300 ASV dolāriem.

Neskatoties uz to, kuru variantu izvēlaties, ņemiet vērā ierīces izmēru un svaru. Attāluma mērītāji un GPS ierīces var būt gan mazi, viegli modeļi, gan masīvi modeļi. Arī uzmanieties uz ierīces akumulatora darbības ilgumu, jo daži attāluma mērītāji būs jāuzlādē ik pāris raundiem.

Attāluma mērītāji un GPS ierīces var būt lielisks instruments katram golferim. Ar pareizo ierīci jūs varat mērīt attālumus, aprēķināt metrus un sekot līdzi savam progress. Ja vēlaties uzlabot savu spēli, izvērtējiet iespēju iegādāties attāluma mērītāju vai GPS ierīci.

Apmācības palīglīdzekļi

Ja vēlaties uzlabot savu spēli, treniņa palīglīdzekļi var būt lielisks veids, kā to izdarīt. Daži no populārākajiem golfa treniņa palīglīdzekļiem ietver:

 • Svārstību treniņi – tie var palīdzēt atrast stabilu svārstību plānu un ātrumu.
 • Putota paklāji – tie ļauj jums iegūt reālistisku pieredzi spēlējot uz zāles.
 • Ietekmes maisi – tie var palīdzēt jums apgūt stabilu kontaktu ar bumbu.
 • Līdzināšanas stieņi – tie var palīdzēt jums pārvaldīt pareizu iestatīšanu pamatprincipus.

Lietojot šo palīglīdzekļu kombināciju, jūs varat attīstīt pareizu svārstību un uzlabot precizitāti. Tie arī var palīdzēt jums kļūt konsekventām ar savu metienu veidošanu un dot jums paļāvību, kas nepieciešama, lai paceltu savu spēli uz jaunu līmeni.

Aksesuāri

Kad esi iemācījies pamatus golfa spēlē, aksesuāri var palīdzēt tev virzīties uz priekšu.

Iegādājies kvalitatīvu golfa somu. Meklē tādu, kas ir viegla, ūdensnecaurlaidīga un ar daudz kabatām lietiņu uzglabāšanai. Komfortabls un regulējams plecu jostas ir obligāts.

Noteikti iegādājies arī golfa tējas. Tās ir dažādās izmērās, tāpēc izvēlies tās, kas piemērotas tavām kārām.

Vēlies arī iegādāties dažas golfa bumbiņas. Kvalitatīvas golfa bumbiņas ļaus tev kontrolēt un palielināt attālumu.

Krāpšanas līdzeklis var palīdzēt tev labot jebkādu bojājumu, ko vari izraisīt zaļumā.

Visbeidzot, apsver iespēju iegādāties attāluma mērītāju vai GPS ierīci, kas palīdzēs tev precīzāk novērtēt attālumus.

Ar visiem šiem aksesuāriem būsi pilnībā aprīkots, lai spēlētu golfu uz nākamo līmeni.

Bieži uzdotie jautājumi

Kāda ir labākā metode, kā trenēties golfa spēlē?

Labākais veids, kā trenēties golfa spēlē, ir sākt ar īsiem, pamata vingrinājumiem. Koncentrējieties uz savu sitienu un pilnveidojiet savu tehniku. Izmantojiet golfa kārti un dažas bumbas, lai trenētos pamatus. Regulāra treniņu veikšana palīdzēs jums ātri uzlaboties.

Kāda veida golfakluvēlamies iegādāties iesācējam?

Kā sākuma līmenī, vislabāk ir sākt ar pamata komplektu, kas ietver draiveri, dzelzi, klinšu palīgriķi un putteri. Šie jums vajadzētu sākt un dot jums pamata prasmes, lai vingrinātu un uzlabotu savu golfa spēli.

Vai golfa nodarbības ir nepieciešamas iesācējiem?

Jā, golfa nodarbības ir nepieciešamas iesācējiem. Tās var palīdzēt jums saprast pamatus, trenēt jūsu svītru un veidot pašapziņu. Turklāt tās jums var ietaupīt laiku un naudu ilgtermiņā.

Cik ilgi tas prasa kļūt par golfā pārzinātāju?

Tas var prasīt laiku, lai kļūtu par meistarīgu golfa spēlētāju, bet ar atdevi un treniņiem tu vari ātri gūt progresu. Tas viss ir atkarīgs no tā, cik daudz laika tu ieguldi.

Vai golfs ir labs sporta veids visiem vecumiem?

Jā! Golfs ir prieks pilns sporta veids visām vecuma grupām. Tas ir viegli apgūstams, apbalvojošs un var palīdzēt nostiprināt jūsu spēku un elastību. Turklāt, tas ir lielisks veids, kā sociāli iepazīties.

Secinājums

Golfs ir lielisks sports, kas nāk ar daudz aprīkojuma un piederumu. Ir kaut kas ikvienam, sākot no iesācējiem līdz pieredzējušiem profesionāļiem.

No kājiņām un rokturiem līdz bumbām un tīklēm, apaviem un apģērbam, golfa somām, attāluma noteicējiem un GPS, treniņu palīglīdzekļiem un aksesuāriem, jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams, lai pilnībā izbaudītu savu golfa pieredzi.

Tāpēc ejiet uz laukumu un sāciet sitienu ceļu uz veiksmi!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp