Kā pārspēt 80 golfā

Tātad, jūs esat apmierināts ar savu golfa spēli, kas svārstās ap 90, bet dziļi sirdī jūs zināt, ka sasniegt 80 ir grūti sasniedzams mērķis, kas izsmieklo jūs ar katru neizdevušos putt un nepareizo draivu.

Ir laiks izanalizēt, kas tieši nepieciešams, lai samazinātu šos būtiskos punktus no jūsu rezultātu kartes. Sākot no pamatu pārvaldīšanas līdz savas mentālās spēles pilnveidošanai, ir galvenās stratēģijas, kas var uzlabot jūsu sniegumu laukumā.

Bet pirms mēs ielaižamies sīkumos, izpētīsim, kā holistiska pieeja jūsu golfa spēlei varētu būt tā spēles mainītāja, ko jūs esat meklējis.

Pamatprincipu apgūšana

Lai regulāri sasniegtu rezultātu zem 80 golfa spēlē, pārvaldi pamatprincipus savā izšķērdē un īsajā spēlē. Koncentrējies uz savu turējumu, nostāju, līniju un pozu. Tavam turējumam jābūt stingram, bet ne saspringtam, ar abām rokām harmoniski sadarbojoties. Nodrošini, ka tava nostāja ir līdzsvarota un stabila, ļaujot veikt gludu un spēcīgu svītru. Līdzsvars ir būtisks; vērš savu ķermeni, kātiņu un mērķa līniju sinhronā, lai precīzi uztrāpītu bumbu.

Savā svītrē strādā pie spēka ģenerēšanas no savas kodola, vienlaikus uzturot kontroli. Vingro tempu un ritmu, nodrošinot plūstošu kustību no sākuma līdz beigām. Arī pievērs uzmanību savai īsajai spēlei – čipēšanai, pieļaušanai un puttēšanai var noteikt rezultātu. Izveido regulāru puttēšanas rutīnu, koncentrējoties uz zālāju lasīšanu un ātruma kontroli.

Regulāra prakse un nodarbības var palīdzēt tev pilnveidot šos pamatus. Izmanto treniņa palīgus un vingrinājumus, lai nostiprinātu labas ieradumus. Atceries, ka pamatu pārvaldīšana ir veiksmīgas golfa spēles pamats. Pārvaldot savu svītru un īso spēli, tu būsi ceļā uz regulāru rezultāta zem 80 sasniegšanu.

Jūsu sitienu mehānikas pilnveidošana

Swing mehānikas pilnveidošana ir būtiska, lai sasniegtu konsistenci un spēku savā golfa spēlē. Lai uzlabotu savu svītru, koncentrējieties uz šiem galvenajiem punktiem:

 • Svars: Pārliecinieties, ka jūsu svars nav pārāk stingrs vai pārāk vaļīgs. Pareiza svars ļauj labāk kontrolēt un novērš kluba sejas pagriešanos svīres laikā.

 • Līdzināšana: Novietojiet kājas, gurnus un plecus paralēli mērķa līnijai. Pareiza līdzināšana nodrošina pamatu taisnam un precīzam metienam.

 • Poza: Uzturiet līdzsvarotu un sportisku pozu. Uzturejiet muguru taisnu, saliecieties pie gurniem un viegli salieciet ceļus. Šī poza veicina plūstošāku un spēcīgāku svītru.

 • Svītru plakne: Praktizējiet klubu svītru pareizajā plaknē. Klubs būtu jāseko gludam loka ceļam, ar kluba galvu taisnu pret bumbu pie ietekmes. Konsistenta svītru plakne rada precīzākus metienus.

Uzlabo savas īsās spēles prasmes

Lai uzlabotu savas īsā spēle prasmes, koncentrējieties uz savu putnu precizitātes tehniku pilnveidošanu. Praktizējot čipēšanas precizitātes vingrinājumus, ir arī būtiski. Maestrējot bumbu mērķa attāluma kontroli, ir vēl viens svarīgs aspekts, pie kura strādāt.

Konzistence šajos jautājumos palīdzēs jums atbrīvoties no vērtīgajiem sitieniem un tuvināties rezultāta 80 pārvarēšanai. Atcerieties, ka īsā spēle bieži ir vieta, kur tiek uzvarēti vai zaudēti raundi, tāpēc šo prasmju pilnveidošana ir būtiska rezultāta pazemināšanai.

Izmantojot precizitātes tehnikas

Kā jūs varat pastāvīgi uzlabot precizitāti, spēlējot golfu? Savu putināšanas tehniku pārvaldīšana ir būtiska, lai samazinātu savus rezultātus. Šeit ir daži padomi, kā uzlabot savas īsās spēles prasmes:

 • Koncentrējieties uz izlīdzināšanu: Pārliecinieties, ka jūsu kājas, gurni un pleci ir paralēli mērķa līnijai.

 • Maiga sitiena: Uzturiet maigu putināšanas sitienveidu un izvairieties no ķibināšanas kustībām.

 • Kontrolējiet attālumu: Praktizējiet putu attāluma kontrolēšanu, mainot atpakaļsvinga garumu.

 • Vizuāli iedomājieties līniju: Pirms veicat savu putu, iedomājieties bumbu ritamies caur caurumu, lai palielinātu precizitāti.

Šķipsa precizitātes vingrinājumi

Uzlabojiet savas īsās spēles prasmes ar šiem efektīvajiem šķēršļu precizitātes vingrinājumiem.

Praktizējiet "Pulksteņa vingrinājumu", novietojot bumbas dažādās pozīcijās ap zaļo (piemēram, 12 otrā pusē priekšējai karotei, 3 otrā pusē labajai karotei), mērķējot uz katru metienu nolaižot bumbu nelielā mērķa zonā.

Vēl viens vingrinājums ir "Vārtu vingrinājums", kurā jūs izveidojat vārtus, izmantojot divus tīklus, un cenšaties regulāri nolaist bumbu caur vārtiem.

Darbojieties ar attālumu vadību, izmantojot "Kāpju vingrinājumu", novietojot mērķus arvien pieaugošos attālumos un uz katru mērķi izspēlējot šķēles.

Visbeidzot, pārvaldiet "Vienas rokas vingrinājumu", lai uzlabotu sajūtu un pieskārienu. Šie vingrinājumi uzlabos jūsu šķēršļu precizitāti, kas novedīs pie zemākiem rezultātiem laukumā.

Metu kontrole pīšanas attālumā

Asas savu bumbiņu metienu precizitātes uzlabošana ir nākamais solis, lai pilnveidotu savas īsās spēles prasmes pēc mazgāšanas precizitātes treniņiem. Lai uzlabotu savu bumbiņu metienu precizitāti, koncentrējieties uz sekojošiem padomiem:

 • Saglabājiet vienmērīgu tempu: Atrodiet ritmu, kas jums der, un turiet to, lai iegūtu prognozējamākus attālumus.

 • Izmantojiet dažādas kārbas: Eksperimentējiet ar dažādiem kārbām, lai saprastu, cik lielu attālumu katrs no tām pārklāj.

 • Praksē izmantojiet mērķus: Novietojiet mērķus dažādos attālumos un strādājiet pie tā, lai tos regulāri trāpītu.

 • Izveidojiet sajūtu: Veltiet laiku, lai trenētu prasmi sajust, cik tālu atpakaļ jāņem kārbas dažādiem attālumiem.

Jūsu bumbiņu metienu precizitātes uzlabošana palīdzēs jums tuvināties rezultātam 80 golfā.

Veidojot spēcīgu garīgo spēli

Lai pārtrauktu 80 punktu robežu golfa spēlē, jums jāattīsta spēcīga garīgā spēle. Vizuāli iedomājieties veiksmīgus metienus, palieciet mierīgi spiediena situācijās un koncentrējieties uz procesu, lai uzlabotu savu kopējo sniegumu laukumā.

Garīgās izturības stiprināšana var ievērojami ietekmēt jūsu spēli un palīdzēt jums sasniegt mērķi – pārtraukt 80 punktu robežu.

Vizualizējiet veiksmes metienus

Veiksmīgu metienu vizualizēšana ir būtiska aspekts stipras mentālās spēles attīstīšanā golfa spēlē. Kad dzīvi iedomājaties, kā trāpāt pilnīgam metienam, jūs lielākā mērā to izpildīsiet laukumā.

Šeit ir daži padomi, kā pārvarēt veiksmīgu metienu vizualizācijas mākslu:

 • Izveidojiet skaidru attēlu: Vizualizējiet katru metiena detaļu, sākot no sākotnējā iestatījuma līdz bumbas lidojuma trajektorijai.
 • Iesaistiet visas jūsu sajūtas: Iedomājieties kā kliegšana uz bumbu un gludas svārstības sajūta.
 • Izmantojiet pozitīvas apstiprinājuma: Atkārtoti atkārtojiet frāzes kā ‘Es varu izdarīt šo’, lai palielinātu savu pašpārliecību.
 • Regulāri praktizējiet vizualizāciju: Padariet to par sastāvdaļu savā priekšmetiena rutīnas, lai regulāri uzlabotu savu mentālo spēli.

Paliec mierīgs spiediena apstākļos

Kad pievērsies golfa veiksmīgu metienu vizualizēšanas mākslas pilnveidošanai, klusuma saglabāšana spiediena apstākļos kļūst par būtisku faktoru, lai attīstītu spēcīgu garīgo spēli. Kad likmes ir augstas un spiediens ir liels, klusums var ievērojami ietekmēt tavu sniegumu laukumā. Šeit ir trīs praktiski padomi, kas palīdzēs tev saglabāt mieru spiediena apstākļos:

Padomi, kā palikt mierīgam spiediena apstākļos
1. Dziļa elpošana
2. Pozitīva pašruna
3. Koncentrēšanās uz tagadni

Koncentrējieties uz procesu

Stipras mentālās spēles attīstība golfa spēlē prasa neatlaidīgu koncentrēšanos uz procesu, nevis tikai uz rezultātu fiksēšanos. Lai uzlabotu savu mentālo spēli, ņemiet vērā šādus padomus:

 • Vizualizācija: Iedomājieties veiksmīgus metienus prātā pirms to izpildes.
 • Mentālais atkārtojums: Praktizējiet pozitīvas pašrunas un apstiprinājumus, lai palielinātu pašapziņu.
 • Uzmanība: Palieciet klāt un koncentrējieties uz katru metienu, atbrīvojoties no pagātnes kļūdām un nākotnes bažām.
 • Iedvesmas tehniskās: Izmantojiet dziļu elpošanu, lai paliktu mierīgs un centrēts spiediena situācijās.

Izveidojot vienmērīgu prakses grafiku

Lai uzlabotu savu golfa spēli un sasniegtu rezultātu zem 80, ir būtiski izveidot konsistentu treniņu rutīnu. Konsistence ir atslēga golfa spēlē, un strukturēta treniņu grafika izveidošana var palīdzēt efektīvi attīstīt jūsu prasmes. Sāciet, nosakot katru nedēļu atvēlētu laiku, lai strādātu pie dažādiem jūsu spēles aspektiem. Koncentrējieties uz jomām, kur jums nepieciešama uzlabošana, vai tā būtu precizitāte braukšanā, putināšanā vai čipēšanā.

Sadaliet savus treniņu sesijas segmentos, veltot laiku sasildīšanai, vingrinājumiem un simulētai spēlei. Sāciet ar vieglu izstiepšanos un dažām vieglām svārstībām, lai sagatavotu savu ķermeni. Tad pārejiet pie konkrētiem vingrinājumiem, kas mērķē uz jūsu vājajām vietām. Piemēram, ja jums ir grūtības ar putināšanu, treniņu dažādās attālumos un nogāzēs, lai uzlabotu precizitāti. Visbeidzot, katru sesiju noslēdziet ar simulētu spēli uz braukšanas laukuma vai treniņu laukuma, lai simulētu reālu spēles apstākļus.

Stratēģijas izstrāde kursu vadībai

Stratēģējot kursa pārvaldību golfa spēlē, koncentrējieties uz gudru lēmumu pieņemšanu, lai optimizētu savus metienus un minimizētu riskus. Lai uzlabotu savu spēli un strādātu uz rezultātu zem 80, ņemiet vērā šādus padomus:

 • Novērtējiet trasi: Veltiet laiku, lai izpētītu kursa izkārtojumu pirms spēles. Identificējiet bīstamas vietas, nolaišanās zonas un vietu, kur jāizvietojas, lai izdarītu labākos pieejas metienus.

 • Spēlējiet uz savām stiprajām pusēm: Pielāgojiet savu spēles plānu savām stiprajām pusēm. Ja esat konsekvents dzelzs metienos, bet cietīsiet ar braukšanu, koncentrējieties uz precizitāti no pirmā metiena, nevis attālumu.

 • Pārvaldiet riskus: Izvairieties no liekiem riskiem. Ja šķiet, ka metiens ir pārāk sarežģīts vai riskants, ņemiet vērā drošu spēli, lai iestatītu sevi labākam nākamajam metienam.

 • Palieciet mentāli asinīs: Uzturiet pozitīvu domu gaitu un koncentrējieties uz katru metienu. Izvairieties no sašutuma par kļūdām un koncentrējieties uz labāko izvēli katrā situācijā uz kursa.

Bieži uzdotie jautājumi

Cik svarīga ir fiziskā sagatavotība un elastība, lai sasniegtu rezultātu zem 80 golfa spēlē?

Lai pārspētu 80 golfā, būtiska ir fiziskā sagatavotība un elastība. Ķermeņa nostiprināšana un elastības uzlabošana var uzlabot jūsu sitienu, attālumu un kopējo spēli. Regulāra vingrošana un izstiepšanās rutīnas var būtiski ietekmēt jūsu sniegumu.

Kāda loma ir aprīkojuma pielāgošanai golfa spēles uzlabošanā?

Lai uzlabotu savu golfa spēli, aprīkojuma pielāgošana ir būtiska. Pielāgojot savus kīļus savai unikālajai sitienam un preferences, Jūs varat uzlabot savu sniegumu laukumā. Pielāgots aprīkojums var ievērojami uzlabot Jūsu spēli.

Vai ir kādas īpašas vingrinājumu vai vingrinājumu, kas var palīdzēt uzlabot puttēšanas konsistenci?

Praktizējiet vingrinājumus, piemēram, vārtu vingrinājumu, pulksteņa vingrinājumu un kāpju vingrinājumu, lai uzlabotu metiena konsistenci. Pastāvīga prakse un koncentrēšanās uz līdzināšanu, sitiena mehāniku un attāluma kontroli ir galvenie faktori, lai uzlabotu savu metienu spēli.

Kā laika apstākļi var ietekmēt jūsu spēli un kādas pielāgojuma vajadzētu veikt?

Saskaroties ar mainīgiem laikapstākļiem golfa laukumā, pielāgojiet savu spēli, mainot kārta izvēli, metiena trajektoriju un svārsta ātrumu. Vējš ietekmē bumbas lidojumu, lietus ietekmē ķepas, un saule maina redzamību. Palieciet elastīgs un pieņemiet gudrus lēmumus, lai izceltos.

Kādas ir bieži sastopamās kļūdas, ko golferi pieļauj, kas liedz viņiem pārvarēt 80 punktu robežu?

Lai pārspētu 80 golfa spēlē, izvairies no izplatītām kļūdām, piemēram, vājas laukuma pārvaldības, nepietiekamas īsās spēles prakses, garīgās sagatavošanas ignorēšanas un nestabilas svārstības mehānikas. Koncentrējies uz šo jomu uzlabošanu, lai uzlabotu savu spēli.

Secinājums

Tagad, kad esi iemācījies galvenās stratēģijas un tehnikas, kā pārvarēt 80 punktu slieksni golfa spēlē, ir laiks tās pielietot praksē.

Atceries koncentrēties uz pamatu pilnveidošanu, savas svārkošanas mehānismu pilnveidošanu, savu īso spēli uzlabošanu, spēcīgas mentālās spēles attīstību un pastāvīgas treniņu rutīnas izveidi.

Ar veltību un neatlaidību tu vari sasniegt savu mērķi – rezultātu zem 80 punktiem golfa laukumā.

Turpini trenēties un nekad nepadodies savas spēles uzlabošanā!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp