Kā spēlēt golfu – trenera rokasgrāmata iesācējiem

Kā sākuma līmenī esošam cilvēkam, kas ienāk golfa laukumā, tu esi gatavs uzsākt ceļojumu, kas bieži tiek raksturots kā spēle ar collām.

Golfa sports, ar savu unikālo prasmju, stratēģijas un pacietības maisījumu, piedāvā izaicinājumu, kas var būt tikpat apbalvojošs, cik frustrējošs.

Vai tu esi pilnīgs zaļpiens vai kāds, kurš vēlas pilnveidot savu tehniku, pamatu saprašana var iezīmēt ceļu uz patīkamu un iedvesmojošu pieredzi uz golfa laukuma.

Golfa aprīkojuma pamataelementi

Sākot spēlēt golfu, pareizai aprīkojumam ir būtiska loma, lai jūsu spēle varētu attīstīties bez problēmām. Pirmā lieta, kas jums ir nepieciešama, ir golfa kārstu komplekts. Parasti standarta komplektā ietilpst draiveris, dzelzs, ķēdes un putteris. Pārliecinieties, ka kārsti ir pareizā garumā un svarā jums, jo tas var lieliski ietekmēt jūsu svītru. Turklāt ir svarīgi, lai jums būtu golfa soma, lai pārvadātu savus kārstus, kas ir būtiska organizācijai un ērtībai laukumā.

Nākamais, jums būs nepieciešamas golfa bumbiņas. Ieteicams sākt ar dažām lētām bumbām kā iesācējam, jo varat zaudēt diezgan daudzas, mācoties. Kad jūs uzlabojaties, varat ieguldīt augstākās kvalitātes bumbiņās, kas atbilst jūsu spēles stilam. Nepalaidiet garām dažas zīmes jūsu draiviem un bumbas marķieri, lai uzraudzītu savu pozīciju uz zaļā.

Visbeidzot, ērtas golfa kurpes ar labu saķeri ir būtiskas stabilitātei jūsu svītru laikā un pastaigām pa laukumu. Pareiza apģērba izvēle, tostarp apkaklīša krekls un bikses vai šorti, parasti ir obligāta lielākajā daļā golfa klubu. Ar šiem pamata priekšmetiem jūsu golfa somā jūs būsiet gatavs doties uz laukumu un baudīt spēli!

Pamata noteikumi un etiķete

Sākot mācīties spēlēt golfu, ir būtiski saprast pamata noteikumus un etiķeti.

PUNKTI sniegs īsu pārskatu par golfa noteikumiem un nodrošinās jums pamācības par to, kā rīkoties un kā nevajadzētu rīkoties golfa etiķetē.

Šo norāžu ievērošana palīdzēs jums pārliecināti un ar cieņu pret citiem spēlētājiem pārvietoties pa laukumu.

Golfa noteikumu pārskats

Pamatnoteikumu un etiķetes saprašana golfa ir būtiska iesācējiem, lai baudītu spēli un efektīvi pārvietotos pa laukumu. Šeit ir daži galvenie punkti, kas jāņem vērā:

 1. Cieniet laukumu: Salabojiet divotus, raktņojiet bunkurus un izvairieties no dīkstāvēm uz puttēšanas laukumiem.

 2. Spēles tempa: Sekojiet līdzi priekšā esošajai grupai un būt gatavi sitienam, kad pienāks jūsu kārta.

 3. Godājiet kodeksu: Būt godīgi ar savām rezultātiem, saskaitiet visas savas sitienus un ievērojiet golfa noteikumus.

 4. Klusums un pieklājība: Izvairieties no traucējošiem troksņiem, būtiet klusi, kad citi spēlē, un izrādiet cieņu pret citu golferu sitieniem.

Etiketes noteikumi un ieteikumi

Lai nodrošinātu pozitīvu golfa pieredzi, ievērojiet pienācīgas etiķetes laukumā, cienot līdzspēlētājus un vidi.

Vienmēr esiet uzmanīgs par savu spēles ātrumu, ļaujot ātrākiem grupām spēlēt cauri, ja jūs esat lēnāki.

Saglabājiet troksni minimālajā līmenī, it īpaši, kad kāds cits spēlē.

Labojiet divotus, izlīdzējiet bunkurus un rūpīgi apieties ar karodziņu.

Būtiet laikā savā spēles laikā un uzturiet labu personīgo higiēnu.

Izvairieties no iet cauri citam spēlētājam uz zaļā.

Visbeidzot, būtiet pieklājīgs un izrādiet atzinību par labiem metieniem, neatkarīgi no rezultāta.

Golfa svārku pārvaldīšana

Lai pārvaldītu golfa svārstību, koncentrējieties uz jūsu rokturi un stāju, nodrošinot, ka tie nodrošina stabilu pamatu jūsu metienam.

Pievērsiet uzmanību jūsu svārstību mehānikai, pārliecinoties, ka uzturat vienmērīgu un konsistentu kustību visu laiku.

Visbeidzot, strādājiet pie jūsu sekošanas tehnikas, lai pabeigtu savu metienu ar eleganci un spēku.

Saturs un nostāja

Nodrošiniet stingru satveri uz kālizas un izveidojiet līdzsvarotu nostāju pirms sākat veikt savu golfa svītru. Tas ir būtiski veiksmīgai metienam. Šeit ir četri galvenie punkti, kas jāatceras:

 1. Satvere: Paturiet kālizi ar pirkstiem, nevis plaukstām, un uzturiet vieglu, bet drošu satveri.

 2. Roku pozīcija: Uzturiet roku kopā uz kālizes, veidojot V formu ar jūsu īkšķiem un rādītājpirkstiem.

 3. Nostāja: Stāviet ar kājām plecu platumā un sadaliet svaru vienmērīgi uz abām kājām.

 4. Līdzināšanās: Novietojiet savu ķermeni paralēli mērķa līnijai, nodrošinot, ka jūsu kājas, gurni un pleci ir pareizi līdzināti.

Šķēršļu mehānika

Kad griežot golfa kātiņu, koncentrējieties uz ķermeņa un roku šķidro kustību, kas darbojas kopā vienmērīgi. Pareizi grieziena mehānismi ir būtiski veiksmīgam golfa spēlei. Šeit ir daži galvenie elementi, kas jāņem vērā:

Aspekts Apraksts Svarīgums
Turēšana Kā turat kātiņu Būtisks
Atpakaļgājiens Kustība prom no bumbas Iestata šāvienu
Uz leju gājiens Kātiņa nolaupīšana atpakaļ lejā Ģenerē jaudu
Sekojums Grieziena pabeigšana Nodrošina precizitāti

Izpildes tehnika

Spēcīga sekot cauri ir būtiska, lai pārvarētu golfa svārstību. Kad tu sasniedz galīgo fāzi savā svārstībā, pievērs uzmanību savai sekot cauri tehnikai, lai nodrošinātu spēku un precizitāti tavā metienā. Šeit ir četri galvenie padomi, kā uzlabot savu sekot cauri:

 1. Uzturēt līdzsvaru: Uzturi savu ķermeni līdzsvarā un izvairies no pārmērīgas noliešanās jebkurā virzienā.
 2. Izstiept roku: Pilnībā izstiep savus roku uz mērķi pēc saskares, lai maksimāli pārnestu enerģiju.
 3. Rotē savas gurnus un plecus: Ļauj savām gurniem un pleciem sekot cauri svārstībā, veicinot plūstošu kustību.
 4. Pabeidz augstu: Mērķē uz to, lai pabeigtu savu svārstību ar kālu augstu un virs pleca, lai pabeigtu sekot cauri.

Sapratīt dažādas klubes

Katram metienam pareiza golfa kārta ir būtiska Jūsu spēlei. Sapratne par dažādajām kārtām Jūsu somā un to, kad tās izmantot, var ievērojami ietekmēt Jūsu sniegumu laukumā. Pamata kārtu veidi ietver koka kārtas, dzelzi, klinšu kārtas un putterus. Kokkārtas ir ideālas attālu metienu veikšanai, kamēr dzelzi ir universālas kārtas, ko izmanto dažādu attālumu veikšanai. Klinšu kārtas ir paredzētas īsiem pieejas metieniem un izkļūšanai no sarežģītām situācijām, piemēram, bunkuros. Putterus izmanto uz zaļā, lai vairātu bumbu caur caurumu.

Katru kārtu numerē atbilstoši tās slīpuma leņķim un attāluma spējām. Zemāk numerētās kārtas ir ar mazāku slīpumu un tiek izmantotas garākiem metieniem, kamēr augstāk numerētās kārtas ir ar lielāku slīpumu īsākiem metieniem. Kā iesācējam koncentrējieties uz dažu kārtu pirmkārt, piemēram, vidējās dzelzis, klinšu kārtu un putteru. Sapratne par katras kārtas mērķi un prakse ar tām palīdzēs Jums pieņemt labākus lēmumus laukumā un uzlabot Jūsu kopējo spēli.

Golfa laukuma navigēšana

Lai efektīvi pārvietotos pa golfa laukumu, iepazīstieties ar tā izkārtojumu un galvenajiem orientieriem. Zinot laukuma detaļas, jūs ne tikai spēlēsiet labāk, bet arī uzlabosiet kopējo pieredzi zaļajā.

Galvenie padomi golfa laukuma pārvietošanai:

 1. Iepazīstieties ar laukuma karti: Pirms sākat spēli, veltiet dažas minūtes, lai pārskatītu laukuma karti. Noteikiet, kur atrodas bunkuri, ūdens šķēršļi un ārpus spēles teritorijas, lai stratēģiski plānotu savus metienus.

 2. Atpazīstiet galvenos orientierus: Sekojiet lielām orientierēm, piemēram, kokiem, krūmiem vai ēkām, kas var kalpot kā atsauces punkti spēles laikā. Tas palīdzēs jums novērtēt attālumus un precīzāk pārvietoties pa laukumu.

 3. Ievērojiet norādes: Lielākajā daļā golfa laukumu ir norādes, kas norāda virzienu uz nākamo caurumu vai izceļ konkrētus noteikumus vai bīstamus apstākļus. Vienuviet vienmēr ņemiet vērā šīs zīmes, lai paliktu pareizajā ceļā.

 4. Palieciet uz laukuma: Centieties turēt savus metienus iespējami tuvu laukumam. Nonākot mežonīgā teritorijā, var būt grūti virzīties uz priekšu un tas var novest pie augstākiem rezultātiem.

Padomi, kā uzlabot spēli

Uzlabojiet savas golfa prasmes, iekļaujot šīs efektīvās spēles uzlabošanas padomus. Pirmkārt, koncentrējieties uz savu ķepu. Pareiza ķepa nosaka stabilu svārstību pamatu. Pārliecinieties, ka jūsu ķepe ir stingra, bet ne pārāk cieša, ļaujot veikt gludu un kontrolētu kustību.

Nākamais, strādājiet pie savas nostājas un līnijas. Novietojieties paralēli mērķa līnijai, ar kājām plecu platumā un bumbu novietotu centrāli savā nostājā. Šī iestatīšana veicina konsistenci un precizitāti jūsu metienos.

Papildus tam, praktizējiet savu svārstību tempu. Gluds un viendabīgs tempa ritms var novest pie labāk kontrolētiem un spēcīgākiem triecieniem. Izvairieties no steigas savā svārstībā un koncentrējieties uz šķidru kustību visā laikā.

Turklāt pievērsiet uzmanību savam īstermiņa spēles veidam. Čipēšana un griešana ievērojami ietekmē jūsu kopējo rezultātu, tāpēc veltiet laiku šo prasmju pilnveidošanai.

Visbeidzot, uzturiet pozitīvu prātu. Golfam var būt mentāli izaicinošs, tāpēc palieciet koncentrēts, paļaujieties uz sevi un būtiet izturīgs, it īpaši grūtos raundos. Ieviešot šos padomus un būdams veltīgs praksei, jūs varat uzlabot savu spēli un baudīt uzlabotu sniegumu laukumā.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu pareizi rūpēties un uzturēt savus golfa kīļus?

Lai pareizi rūpētos un uzturētu savus golfa kīļus, noslaukiet tos pēc katras spēles, glabājiet sausā vietā un periodiski tīriet rokturus ar ziepēm un ūdeni. Regulāri pārbaudiet, vai nav kādu bojājumu pazīmju.

Kādas ir dažas bieži sastopamās kļūdas, ko iesācēji pieļauj, spēlējot golfa laukumā?

Spēlējot golfa laukumā, iesācēji bieži pieļauj kopējus kļūdas, piemēram, pārāk cieši turot kārbu, nepareizi neievietojoties un pārāk stipri sitot. Atceries atslābināties, koncentrēties uz tehniku un ņemt laiku.

Vai ir kādi konkrēti vingrinājumi vai treniņi, ko varu veikt ārpus laukuma, lai uzlabotu savu golfa spēli?

Lai uzlabotu savu golfa spēli ārpus laukuma, koncentrējieties uz vingrinājumiem, piemēram, centrālās daļas stiprināšanu, elastības treniņiem un savas svāršanas mehānikas praksi ar vingrinājumiem. Pastāvīga prakse un fitnesa rutīnas palīdzēs jums veiksmīgāk spēlēt laukumā.

Kādas ir dažas stratēģijas, lai tiktos ar izaicinošiem laika apstākļiem spēlējot golfu?

Saskaroties ar grūtiem laika apstākļiem golfa laukumā, pielāgojiet savu nostāju un rokturi atbilstoši. Palieciet koncentrējies uz mērķi, kontrolējiet svinga ātrumu un izvēlieties pareizo kīli. Pieņemiet izaicinājumu un pielāgojieties, lai panāktu veiksmi.

Kā es varu mentāli sagatavoties golfa spēlei un saglabāt koncentrēšanos visu spēli laikā?

Lai mentāli sagatavotos golfa spēlei un saglabātu koncentrēšanos, vizualizē veiksmīgus sitienu, ieelpo dziļi, lai nomierinātu nervus, izvirzi sasniedzamus mērķus, paliec pozitīvs un kontrolē savas emocijas. Atceries baudīt spēli un palikt šajā brīdī.

Secinājums

Tagad, kad Tu pārzini pamatprasmes, ņem savus kālus un dodies uz laukumu ar pašapziņu.

Atceries trenēt savu svārīšanos, iemācīties noteikumus un izbaudi laiku zaļumos.

Ar uzticību un pacietību Tu drīz kļūsi par pieredzējušu golferi.

Turpini strādāt pie savas spēles un baudiet ceļu uz šī izaicinošā, bet apmierinošā sporta pārvarēšanu.

Veiksmi un priecīgas golfa spēles!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp