Padomi golfa kluba turēšanai

Jūsu golfa rokturis ir ļoti svarīgs, jo tas ir jūsu vienīgais kontaktpunkts ar klubu. Šeit mēs izskaidrosim, kā rīkoties ar golfa nūju, un risināsim visus mazākos jautājumus, kas iesācējiem rodas par šīs svarīgās spējas apgūšanu.

Sāksim ar īsu pārskatu, pirms runāsim par dažiem smalkākiem punktiem, piemēram, satvēriena spiedienu un dažādām golfa satvēriena iespējām.

Izskatiet tālāk sniegtās detalizētās ilustrācijas, ja nepieciešams ātri sasniegt pirmo triju. Ja nesteidzaties, palieciet uz visu rakstu. Viena no svarīgākajām tehniskajām prasmēm, ko varat apgūt, lai palīdzētu sasniegt golfa mērķus, ir izpratne par stabila golfa satvēriena specifiku.

Detalizēti norādījumi par ātro golfa rokturi

Golfa spēlētājiem ar labo roku, veiciet šīs darbības. Ja esat kreilis, atkārtojiet šo procesu, mainot roku katram posmam.

golfa nūjas satveršana ar kreiso roku

Sāciet, satverot roktura augšdaļu ar labo roku, pirms novietojiet kreiso roku pret rokturi no sāniem ar pirkstiem, kas vērsti uz leju pret zemi, lai satvertu golfa nūju.< /span>

Jūsu rādītājpirksta vidējai locītavai un mazā pirksta pamatnei ir jāveido satvēriens. Pēc kreisās rokas novietošanas aptiniet pirkstus ap nūju un novietojiet labo roku uz roktura, kā parādīts tālāk.

Golfa satvēriena pilnveidošana aci pret aci

Nākošajās rindkopās mēs apskatīsim katru detaļu. Lai redzētu, kā jūsu gatavajam kreisās puses rokturim vajadzētu izskatīties spogulī, izmantojiet divus labākos attēlus zemāk. Novietojiet kreiso roku šajā pozīcijā, pēc tam apņemiet rokturi (attēls labajā augšējā stūrī).

Jūs vēlaties justies tā, it kā jūsu pirksti galvenokārt tur golfa nūju. Turklāt rokturim, apakšējai plaukstai un pirkstiem vajadzētu justies tā, it kā tie būtu daudz kontaktējušies. Tas sniedz pienācīgu priekšstatu par jūsu spēju kontrolēt golfa nūju visu šūpoļu laiku.

Ņemiet vērā, kā rokas atrodas kopā gatavajā golfa satvērienā, šķiet, ka tā ir viena vienība. Visiem lieliskajiem golfa spēlētājiem piemīt šī būtiskā īpašība. Tas nodrošina, ka spēki, ko pieliekat golfa nūjai, tiek vērsti uz vienu un to pašu punktu, nevis uz abām rokām, kas cīnās viena ar otru.

Tālāk mēs sīkāk aplūkosim roku spēju apvienoties.

golfa satvēriena varianti

Satvēriens, kas bloķējas

Savstarpējā satvēriena variants ļauj savienot rokas, saslēdzot labās rokas mazo pirkstu ar kreisās rokas rādītājpirkstu. Taigers Vudss spēlē ar šo rokturi, kuram golfa spēlētāji dod priekšroku ar vidēja izmēra līdz mazām rokām. Es galvenokārt trenējos, izmantojot šo tehniku.

bloķēšanas rokturis

Jūsu plaukstas šajā vietā pārklājas, bet labais mazais pirksts atrodas rievā, ko veido jūsu kreisā vidējā un rādītājpirksts — golfa spēlētājiem ar lielākām rokām, kuriem savstarpēji saistītie pirksti šķiet neērti, piemēram, šis satvēriens. jo tas ir lieliski. Šo variantu es mācu arī golfa spēlētājiem ar lielām rokām vai kuriem nepatīk nūju bloķēšana.

Izvēlieties vienu un pieturieties pie tā; pārslēgšanās starp diviem rokturiem nesniedz veiktspējas priekšrocības. Gan savstarpēji bloķējoši, gan pārklājoši rokturi ir lieliski veidi, kā savienot rokas.

Desmit pirksti uz golfa nūjas

Pēdējā aizturēšana ietver visu desmit labās rokas pirkstu izmantošanu, kas atrodas zem kreisās rokas pirkstiem (bez pārklāšanās). Jaunajiem golfa spēlētājiem tas ir fantastiski. Tomēr desmit pirkstu satvēriens visvairāk atdala jūsu rokas un var ietekmēt jūsu kā spēlētāja konsekvenci. Tāpēc vislabāk ir izmantot kādu no citām iespējām.

Spiediens ar roku

Lai uzlabotu saķeres spiedienu, ir nepieciešamas divas lietas.

  1. Kādu spiediena līmeni izmantot
  2. kur atrodas galvenie spiediena punkti

Cik liels spiediens man jāpieliek, turot golfa nūju?

Apsveriet iespēju turēt rokās banānu un apēst pārpalikumus pēc golfa sitiena kā paraugmetodi vispārējai saķeres spiedienam. Ja jūs squePārāk viegli banānu izlidos no rokām, bet, ja to nospiežat pārāk stingri, banāns kļūs biezs.

Lielākā daļa golfa spēlētāju ir vainīgi pārāk ciešā satvērienā un nūjas saspiešanā.

Ja pieliekat pārāk lielu satvēriena spiedienu, jūsu apakšdelma muskuļi vienlaikus tiks savilkti, samazinot plaukstas locītavas eņģes un nūjas galvas ātrumu.

Mazāka apakšdelma rotācija atpakaļswing un downswing laikā ir vēl viena tipiska cieša golfa satvēriena blakusparādība. Slikta apakšdelma rotācija var izraisīt āķus (īsa rotācija atpakaļgaitas laikā) vai šķēles (pārāk maza rotācija lejupvēršanas laikā).

spiediena punkti

Ja līdz šim esat izpildījis norādījumus, jūsu rokām ir droši jāapņem golfa rokturis. Pirmo reizi izmantojot pareizu golfa rokturi, iesācējiem bieži šķiet, ka nūja ir pārāk dziļi ievietota viņu pirkstu galos. Neuztraucieties; tas ir dabiski un parasti norāda, ka jums ir pienācīgs golfa satvēriens.

Kad golfa nūja atrodas šajā pozīcijā, jums vajadzētu sajust, ka kreisās rokas divi vai trīs augšējie pirksti to notur vietā, un golfa roktura apakšdaļai vajadzētu justies nedaudz saspiestai. labo īkšķi un rādītājpirkstu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp