Padomi, kā likties kā dievam

Es sniegšu detalizētu pamācību šajā rakstā, lai pilnveidotu jūsu ieguldījumu. Šajā rakstā visu sasaistīšu un pievienošu vēl dažus zelta tīrradņus. Es ceru, ka tas nodrošinās jums visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu fantastisku puteru, kā arī manis piesaistītie materiāli.

Teorētiski galvenais, lai apgūtu grūšanas mākslu, ir noteikt putta starta līniju, palaist bumbiņu uz izvēlētās līnijas vai tās tuvumā un uzturēt pietiekamu impulsu, lai to virzītu. pret caurumu.

Diemžēl golfa spēlētājiem ir grūti veikt dažus vai visus no šiem trim procesiem. Izņemsim tos pa vienam.

Sāksim ar padomiem, kā izveidot lielisku sitienu, un pēc tam izpētīsim, kā izmantot šo sitienu, lai izurbtu pēc iespējas vairāk sitienu.

Liešanas tehnika: bumbas novietošana rindā

Jūsu putera seja nosaka vairāk nekā 80% no bumbiņas sākuma virziena trieciena brīdī. Izvēlieties šo, lai tā būtu vienreizēja prasme, kas jāapgūst.

Lielākā daļa golfa spēlētāju pieļauj kļūdas ar putera satvērienu, kas būtiski ietekmē kluba sejas kontroli. Lai rūpīgi novērtētu savu satvērienu, izlasiet rakstu iepriekš norādītajā saitē. Varat arī ātri pārbaudīt tālāk redzamos fotoattēlus.

Pozīcijas ieņemšana un sagatavošanās

Jūsu poza grūšanas laikā ir otra svarīgākā sitiena sastāvdaļa. Jūsu ievietošanas iestatījums nosaka notikumu secību. Kā jau minējām, jūsu spiešanas satvēriens būtiski ietekmēs veidu, kā jūsu kluba seja atsitās pret zemi. Jūsu stāja būtiski ietekmē loku, kurā jūsu puters šūpojas (šūpošanās ceļš).

Tā vietā, lai steigā uzrakstītu ziņojumu, es vēlos sniegt jums rūpīgu Golf Insider skaidrojumu. Atvainojiet par īso atkāpi un nesakārtoto attēlu, kas seko, bet man ir jāpaskaidro sīkāk, kā darbojas jūsu poza.

Saglabājiet mugurkaulu “labā/neitrālā” pozā, noliecoties uz priekšu no gurniem. Pateicoties šim iestatījumam (skatīts tālāk), jūsu mugurkauls var pilnībā pagriezties, tāpēc likšanas laikā jums nebūs jāveic dažādas kustības.

Smalki elementi (zilas/zaļas bultiņas)

Kur jūsu rokām jākarājās? Acīmredzot saskaņā ar jūsu sitienu. Jūsu puters vēlēsies iet kvadrātveida izliektā lokā ap ķermeni, jo vairāk jūsu rokas stiepjas no plecu līnijas.

Ja pakarat rokas tieši zem pleciem, putters virzīsies taisnākā lokā atpakaļ un cauri (zilā bultiņa).

Pārliecinieties, ka jūsu iestatījums atbilst tam, kā vēlaties, lai putters grieztos atpakaļ un cauri. Abas veidlapas ir pieņemami likšanas veidi.

Paskatieties uz sevi spogulī, stāvot parastajā stāvoklī, lai novērtētu savu stāju. Varat arī reproducēt iepriekš minēto attēlu, novietojot tālruni starp divām tējām uz putting grīna.

Izstrādājiet savu sitienu ar sitienu praksē.

Lai pareizi pilnveidotu savu spēju sākt katru putu tiešsaistē pēc tam, kad esat nolaidis tehniku, jums ir jāizmanto prakses ietvari, kas sniedz daudz atsauksmju.

Starta virzienu galvenokārt ietekmē nūjas sejas leņķis un šūpošanās ceļš trieciena brīdī. Atrodiet vainīgo jūsu kļūdā, tas ir izaicinājums, lai būt par izcilu putēju.

Atbilde ir izmantot metodi, kas ļauj regulēt vienu no šiem parametriem, tieši šūpošanās ceļu. Šeit sniegtais fundamentālais metiena vingrinājums nodrošina, ka jūsu putera ceļš būtībā paliek nemainīgs. Ja jūsu grūšana nesākas taisni ar šo iestatījumu, tas ir tāpēc, ka jūsu putera sejas leņķis pie kontakta ir izslēgts.

Šis vingrinājums ir lieliski piemērots, lai sāktu, taču, ja jūs kļūstat smags, jums būs noderīgi izmantot palīglīdzekli, lai noslīpētu savas attiecības ar nūju. Manuprāt, šajā pārskatā ir iekļauti divi lieliski golfa spēles palīglīdzekļi.

Pareizas plaukstu locītavu mehānikas mācīšana

Pēc tam, kad esat ievietojis iepriekš nepieciešamās lietas, ir vēl viens gabals, lai izveidotu puzli, un tas atrodas plaukstu locītavās.

Daudzi viduvēji puteri nekad nepārvēršas par izciliem putteriem, jo ​​ir kaktir plaukstas locītavas kustība.

Lūk, kāpēc tas ir ļoti svarīgi:

Neliela plaukstas locītavas saliekšana būtiski maina putera galvas orientāciju tieši pirms trieciena. Jūsu kluba seja tiks aizvērta par vienu vai diviem grādiem ar nelielu plaukstas locītavu, liekot jums izvilkt lūpu no desmit pēdām (pārējais ir ideāli).

Otrais plaukstas locītavas efekts mainīs jūsu 4 grādu putteri pret 6 vai 7 grādu augstumu. Ja tā notiek, varat aizmirst par pienācīgu tempu.

Izlasiet šo ziņu, ja vēlaties uzzināt vairāk par ietekmes faktoru iekļaušanu un putera iestatīšanas metodi. Stāstījuma īsā versija ir saglabāt izturīgas, bet ne stingras plaukstas locītavas.

To var paveikt, izmantojot nākamo likšanas uzdevumu. Tas ir treniņš, ko man iedeva draugs un golfa profesionālis Ians Teilors. Lai gan tas ir savādāks veids, kā noturēt naglu satvērienu, es uzskatu, ka tas ir lielisks liešanas vingrinājums, kas ļauj sajust, cik ļoti plaukstas izliecas, veicot grūdienu.

Tiešsaistes putēšanas sākuma vingrinājums ir pabeigts. Veicot iepriekš minētās darbības, varat uzlabot grūšanas sitienu, precizitāti un vidējo rādītāju.

Mēs tagad apspriedīsim tempa kontroli un zaļo lasīšanu.

tempa kontrole ieliekšanas laikā

Šajā otrajā sadaļā mums ir jāapgūst, kā pārvaldīt jūsu putts ātrumu. Izmantojiet tālāk redzamo videoklipu, ja esat iesācējs golfā vai esat sasniedzis 10 handikapu.

Lai pārvaldītu savu tempu, pielāgojiet caurbraukšanas un atpakaļgaitas garumu. Īsi pagrieziet atpakaļ un cauri, lai veiktu īsus sitienus. Pagriezieties atpakaļ un cauri, lai sasniegtu garāku distanci, veicot garākus putnus. Lai iegūtu vienkāršu metodi, kā to praktizēt, skatiet augšpusē esošo videoklipu.

Uzlabota golfa spēlētāju tempa kontrole grūšanai

Es vēlos sniegt jums svarīgāku padomu, ja jau esat prasmīgs ar iepriekš minēto urbi.

Triecienā gan putera galvai, gan rokām vajadzētu ātri kustēties.

No tā lielā mērā ir atkarīga pāreja no laba putera līdz izcilam putera. Taču reti kad es domāju, ka pamatojums ir adekvāti pateikts, tāpēc šeit ir norādīts:

Momenta saglabāšana ir ideja, ka jūsu putera galva vēlēsies turpināt kustību, ja jūsu rokas sāks palēnināt, tuvojoties triecienam.

Golf Insider Geek: mēs konceptualizējam putera galvu un golfa spēlētāja rokas kā divus brīvi kustīgus ķermeņus, katram no kuriem ir masas centrs. Tā kā nedarbojas daudz spēku, lai palēninātu putera galvu, kamēr rokas palēninās, tas turpinās kustēties ar tādu pašu ātrumu. Kreisā plaukstas locītava saliecas vai švīkas, lai plaukstu locītavās izveidotu jaunu locītavas momentu.

Jūsu kreisā plaukstas locītava nedaudz saliecas, kad, samazinot ātrumu, atsitieties pret zemi. Pateicoties iepriekšējai sadaļai, jūs jau zināt šo pieticīgo plaukstas locītavas eņģes, kas ievērojami maina putera sejas leņķi un putera sejas loft.

Mācība šajā jautājumā ir pozitīva ietekme. Ir daudz vēlams nedaudz saīsināt atpakaļgaitas un paātrināt triecienu nekā pretējā virzienā. Turklāt, ievietojot īsus kadrus pret bedrītes aizmuguri, jūs tos izmetīsit daudz vairāk.

Brīdinājums: ir nepieciešama liela pozitīva prakse, lai šī metode pilnībā iesakņotos. Jūs nevarat vienkārši likt savam ķermenim “sist pozitīvus sitienus” pār gaidāmo 3 pēdu nogrimšanu un gaidīt, ka tas notiks brīnumaini. Tā vietā pēc šī raksta spēlējiet tempa noteikšanas treniņu (visu diennakti).

Noslēpums, lai liktu kā dievam, nav svara likšana.

Es ļoti vēlējos uzrakstīt šo rakstu, jo zināju, ka tas izraisīs diskusijas. Tātad, lūk, kāpēc es nedomāju, ka atsvara pielikšana ir risinājums — tas ir tikai mans pieticīgais viedoklis.

Slavenā domāšanas skola apgalvo, ka caurums palielinās, kad bumba jebkurā tempā sāk virzīties uz to. Tiek uzskatīts, ka lēnāk kustīga golfa bumbiņa piezemēsies tuvāk bedrītes malai nekā ātrāk kustīga bumbiņa, kas izkritīs.

Tas ir neapšaubāmi precīzs un balstīts uz cieto fiziku, taču diemžēl mēs visi esam tikai cilvēki.

Mūsu kustības dabiski ir neparedzamas. Ja tiks lūgts nospiest pogu ar 10 ņūtonu spēku, cilvēki reaģēs šādi:

12 N

9 N

11,5 N

10 N

8,5 N

Attēls ir skaidrs. Pat elites sportisti uzrāda šo mainīgumu, savukārt viņu precizitātes līmenis tikai kļūst augstāks.

Mana problēma ir tā, ka daudzi puti paliek īsi, kad mēs cenšamies likt svaru, kas ir acīmredzams rezultāts. Esmu pārliecināts, ka katrs putts, kas netrāpa caurumā, neizdodas.

Pagaidām to atstāsim. Stingrākam grūšanas tempam ir dažas papildu priekšrocības attiecībā uz to, cik lielā mērā grūšana saplīsīs.

Ja jūs neesat ideāls kā es, es iesaku pieiet grūšanai no optimistiskā viedokļa, nevis liekot svaru.

Pama kontroles treniņi

Plašāka informācija par tempa kontroles uzlabošanu ir pieejama rakstā, uz kuru ir saite šeit. Ja bieži spēlēsiet šīs prasmju spēles ar visām trim tempa opcijām, jūs ievērojami uzlabosit savu reklāmguvumu 10 pēdu robežās. Es patiesi ceru, ka jums patīk spēlēt šo spēli, jo man tas patīk.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp