Šķēle: kā to uz visiem laikiem salabot!

Šajā rakstā varat uzzināt, kā labot savu daļu. Papildus paskaidrojumam, kāpēc jūs sagriežat savu vadītāju, bet ne gludekļus, mēs arī sniegsim dažus lieliskus padomus, kā vingrināties izlozē. Tālāk sniegtais padoms ir visefektīvākais veids, ko esmu atradis 15 gadu laikā, kad trenējos golfā, lai ātri un veiksmīgi izlabotu daļu.

Kas ir šķēle?

Šķēle ir šāviens, kas liecas pa gaisu no kreisās puses uz labo (labročiem). Tipisks gabals sākas pa kreisi no mērķa un pārvietojas pa labi pārāk tālu (sarkanā līnija augšā). Iespējams, jums problēma var rasties stumšanas slānī, kas sākas pa labi no jūsu mērķa un izliekas tālāk (skatiet iepriekš minēto zilo līniju).

Tas pats faktors veicināja bumbas sagriešanas lidojumu abos iepriekš minētajos sitienos.

Kas rada daļu?

Šī ir daļa, kad golfa bumbiņa lidojuma laikā griežas sānis un izliekas. Daudzi golfa spēlētāji kļūdaini uzskata, ka šo sānu griešanos izraisa bumbiņas pārgriešana, veicot sitienu no sāniem, taču tas ir nepatiesi.

Neliela, bet būtiska nūjas seja ir pakļauta jūsu šūpošanās ceļam trieciena rezultātā, liek golfa bumbiņai sagriezties.

Fakts, ka tik daudzi golfa spēlētāji koncentrējas uz sava šūpošanās ceļa, nevis nūjas sejas leņķa maiņu, ir iemesls tam, ka viņi nespēj izlabot griezumu.

Ja nūjas seja trieciena brīdī būs atvērta 3 grādu leņķī pret jūsu šūpošanās ceļu, jūs iegūsit spēcīgu izbalēšanu, un ikreiz, kad spēlēsit, jūs apbrauksit golfa laukumu. ja ir 6 grādi vai vairāk.

Lai gan seši grādi var šķist ievērojams skaitlis, tas tā nav. Nūjas seja ir tieši 6 grādu leņķī pret šūpošanās ceļu augšējā labajā attēlā, lai kalpotu kā piemērs. Šeit ietekmēs griezējs. Lai pilnībā noņemtu daļu, jums ir jāizveido kreisās puses attēls.

Nav lielas atšķirības, ja ātri salīdzināt abas fotogrāfijas. Modifikācija, kas jums jāievieš, lai uzlabotu griezumu, ir šo attēlu ieaugšana jūsu prātā.

Varat izpildīt turpmākajās sadaļās sniegtos vienkāršos norādījumus, lai vienreiz un uz visiem laikiem labotu savu daļu.

Sākumā izmantojiet golfa rokturi.

Nūjas pozīciju attiecībā pret jūsu golfa šūpošanos nosaka tas, kā jūs satverat nūju.

Savu daļu var ātri salabot, pagriežot vienu vai abas rokas par 4–5 grādiem. Visbiežākais gabala iemesls ir slikts kreisās puses satvēriens. Lai pārbaudītu un pielāgotu golfa rokturi, noskatieties tālāk esošo videoklipu.

Jūs ievērosiet, ka logotips uz jūsu golfa nūjas tagad ir vērsts pret jums, nevis no mērķa, turot to ar kreiso roku šajā mainītajā pozīcijā.

Ņemiet vērā arī to, ka, nevis turot golfa nūju plaukstā, tagad šķiet, ka jūs turat nūju pirkstos. Izmantojot šo jauno rokturi, jūs varēsiet izliekt plaukstas locītavas visā atpakaļgaitā un izlīdzināt seju trieciena laikā. Tas nozīmē, ka jūs iegūsit lielāku attālumu papildus slāņa nostiprināšanai.

Paskatieties pāri labās rokas satvērienam.

Dažiem golfa spēlētājiem var būt stabils kreisās puses satvēriens, bet vājš labās puses satvēriens, neskatoties uz šīs situācijas retumu.

Atkal ir grūti izlīdzināt kluba seju vājā labās rokas satvēriena dēļ. Ja uzskatāt, ka tā ir problēma, noskatieties tālāk esošo videoklipu, lai uzzinātu, kā to novērst.

Ja jums jau ir visas nepieciešamās zināšanas, lai šajā brīdī pielāgotu savu daļu, pārejiet pie sadaļas prakses un šūpošanās ceļa. Ja nē, turpiniet lasīt, kamēr mēs apspriežam divus mazāk raksturīgos iemeslus, kas saistīti ar daļu.

Pārbaudiet kreisās plaukstas locītavas novietojumu.

Jūsu kreisā plaukstas locītava būs starpnieks mijiedarbībā starp nūjas seju un golfa šūpolēm, tiklīdz būsiet stingri satvēris golfa nūju. Kluba seja būs atvērtāka, jo tālāk būs izstiepta kreisā plauksta. Kreisā plaukstas locītava būs vairāk aizvērta, ja tā būs vairāk saliekta (saliekta).

Dažiem golfa spēlētājiem ir lieliska satvēriens, tomēr viņu kreisā plaukstas locītava ir izstiepta atpakaļswing, downswing un trieciena laikā.

Neapdomīga šķēle un atklāta kluba seja ir rezultāts. Veiciet 1/2 šūpošanos, vienlaikus jūtot, ka kreisā plauksta ir saliekta uz sāniem, lai novērstu šo problēmu. Saglabājiet šo sajūtu, kad šūpojaties atpakaļ, uz leju un veiciet šāvienu.

Jāuzlabo golfa nūjas izlaišana.

Vāja atlaišana trieciena rezultātā ir trešais un pēdējais iemesls, kāpēc jūs varat sagriezt bumbu. Neatbilstošās satvēriena dēļ, kā minēts iepriekš, daudzi golfa spēlētāji jūtas tā, it kā viņiem ir jāvicina bumba vai jāripina plaukstas.

Kad esat izveidojis stabilu satvērienu, perfektai atlaišanai ir nepieciešamas gandrīz nekādas rokas vai plaukstu locītavas. Tā vietā, apakšdelmi griežas trieciena laikā, nodrošina lielisku atbrīvošanu. Tas ir daudz kontrolētāks un jaudīgāks nekā golfa bumbiņas švīkāšana.

Spoguļa vai loga priekšā mēģiniet replicēt to pašu secību. Salīdzinot ar plaukstu švīkošanu, ievērojiet, kā apakšdelmu pagriešana paredzamā un kontrolējamā veidā paceļ nūjas seju.

Varat praktizēt šos paņēmienus, trāpot sitienus (40–80 jardi), lai palīdzētu jums iemācīties izlīdzināt nūjas seju un sākt kontrolēti un konsekventi sitienus.

Sķēles labošanas paņēmiens

Tā vietā, lai šīs kustības uzskatītu par “ideālām pozīcijām”, kas jums jāpārvalda, domājiet par tām kā ripas, kuras varat pagriezt, lai izdarītu sitienus ar lielāku vai mazāku neizšķirtu.</span >

Katrs zīmēs vairāk, ja to izmantosit biežāk. Jo vairāk sagriežat, jo mazāk lietojat katru principu.

Šajā rakstā mēs tos esam aplūkojuši šādā nozīmīguma secībā:

  1. saturs ar labo roku
  2. labais rokturis
  3. kreisās rokas plaukstas locītava
  4. Izlaidiet

Pirms apgūstat aktuālos pamatus, vienmēr sāciet ar satvērienu. Golfa šūpoles ir virkne darbību; tādēļ, pirms koncentrējaties uz golfa šūpoļu mehāniku, ir svarīgi pilnveidot uzstādījumu un saķeri.

Praktējiet savas sadaļas labošanas metodes

Kad iemācījušies salabot šķēli, apskatīsim šautuves tehniku. Paņemiet 7 gludekli un veiciet dažas treniņu šūpoles ar savām modificētajām šūpolēm, lai pierastu pie jaunās kustības. Šīs būs jūsu standarta golfa šūpoles ar labāku satvērienu lielākajai daļai no jums. Izmantojot šo jauno rokturi, jūsu šūpoles jutīsies pavisam savādāk, taču ikviens, kas jūs skatīsies, vairs neko neredzēs. Veiciet vienmērīgu šūpošanos un akcentējiet vēlamo šūpošanās maiņu saviem pirmajiem pieciem šāvieniem diapazonā.

Neatkarīgi no tā, kur golfa bumbiņa nokrīt (kas, visticamāk, būs tālu pa kreisi no jūsu mērķa), pārliecinieties, vai tā izliekas no labās puses uz kreiso, ceļojot pa gaisu. Jums jāturpina pielāgot satvērienu, kreisās plaukstas locītavas stāvokli un atlaist, līdz bumba lido ar pareizo vilkšanas spēku.

Neesiet pārāk stingrs pret sevi, ja esat nokavējis dažus kadrus; jūsu ķermenim ir nepieciešams laiks, lai pielāgotos šiem jaunajiem pielāgojumiem un iemācītos sist pa bumbu. Pārejiet uz attēlu sākotnējās orientācijas uzlabošanu, kad esat konsekventi aizvadījis 4–5 spēles.

Svītrotāju vidū ir izplatīts pārvietošanās ceļš no ārpuses uz iekšu. Tas rodas no jūsu iekšējā sportista šūpošanās ar atvērtu nūjas seju, nevis šķēluma cēloni. Ja jūsu šūpošanās ceļš nebūtu vienāds, jums būtu grūti noturēt golfa bumbiņu spēlē.

Mēs varam strādāt, lai uzlabotu jūsu šūpošanās ceļu tagad, kad problēma ar jūsu kluba seju ir novērsta.

Šūpošanās ceļa labošana

Es to rakstīšu pa posmiem, tāpat kā iepriekš sadaļā par klubu sejām. Pirmais solis ir ļoti svarīgs, un tas palīdzēs lielākajai daļai golfa spēlētāju, kuri to izlasīs; ja problēmas joprojām pastāv, turpiniet ar otro darbību un tā tālāk.

Vienkārša metode kvadrātveida vai šūpošanās ceļa izveidei no iekšpuses uz āru

Novietojiet priekšmetu, piemēram, galvas pārsegu vai grozu (kā redzams tālāk), tieši ārpus golfa bumbiņas un sešas collas aiz bumbas, lai radītu šūpošanos no iekšpuses uz āru. ceļu un novērstu sagriešanu. Viss, kas jums jādara.

Tādējādi tiks izveidots lielisks svētku logotips ar jūsu jauno kluba sejas pozīciju!

<spandata-preserver-spaces=”true”>Varat veikt dažus mēģinājumus, un vislabāk ir sākt ar vienmērīgām svārstībām, taču, attīstoties labāk, veicot šo uzdevumu, jūs drīz sasniegsit satriecošus, spēcīgus izlozes, kas lēks tieši no mērķa. .

Pieaugot savai pārliecībai, turpiniet koncentrēties uz paplašināšanos, ejot cauri ietekmei. Pielāgojiet satvērienu, kreiso plaukstas locītavu un pēc vajadzības atlaidiet, lai sasniegtu pareizo vilkšanas apjomu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp