Trenera rokasgrāmata golfa spēles apguvei

Šeit tiks apspriests ceļvedis golfa iesācējiem. Kā spēlēt golfu, kur spēlēt, golfa šūpoles pamati, nepieciešamais inventārs un, pats galvenais, ieteikumi sevis uzlabošanai un izklaidēšanai.

Pirms iedziļināties šūpolēs un aprīkojumā, vispirms apspriedīsim labāko veidu, kā apgūt spēli.

Ar saitēm uz padziļinātākiem rakstiem par katru tēmu katrā daļā, es ceru, ka šī grāmata kalpos kā jūsu vienas pieturas golfa resurss. Lai piekļūtu jebkurai dziļākai sadaļai, izmantojiet tālāk esošo izvēlni.

labākā golfa apguves metode

Pirmās divas ir ideālas vietas spēles apguvei.

Jūs bieži varat iznomāt aprīkojumu braukšanas poligonos, lai parādītos, satvertu 50 vai 100 bumbiņas un mēģinātu trāpīt. Tas palīdz, ja jūs varat pastāvīgi sazināties ar bumbu; Tāpēc es iesaku vingrināties golfa laukumā pirms došanās uz laukumu!

Ja vēlaties uzzināt vairāk, izlasiet šo ātro pamācību, kas palīdzēs maksimāli izmantot golfa laukumā pavadīto laiku.

Pēc diapazona sasniegšanas spēlējiet tuvējo 9 bedrīšu laukumu un putu laukumu vai īso laukumu. Ātrākie paņēmieni atvieglo sitienu ar bumbu 300 jardu attālumā un ļauj apgūt šķeldošanas un grūšanas pamatus. Šie ir ideāls nākamais solis, lai iemācītos spēlēt golfu.

Apsveriet iespēju spēlēt visu 18 bedrīšu laukumu, kad esat apguvis pirmos divus soļus. Labākā stratēģija ir izmantot dažus pirmos apļus ar 18 bedrīšu metodēm kā mācību iespējas; sitiet, atrodiet savu golfa bumbiņu, atkārtojiet to, pēc tam paņemiet un dodieties uz nākamo bedrīti, kad jums būs pietiekami daudz. Tomēr nejūtieties spiesti atzīmēt pilnu rezultātu karti.

Šī stratēģija var ļaut jums un jūsu draugiem spēlēt golfu saprātīgā tempā, mazinot spiedienu uz iespaidīgiem sitieniem. Neuztraucieties, ja aiz jums ir golfa spēlētāji; jautājiet, vai viņi vēlas izspēlēt šajā vai nākamajā bedrītē; tas ļauj jums atpūsties un atpūsties, atrodoties kursā.

golfa spēles un punktu gūšanas apguve

Golfa mērķis ir izdarīt pēc iespējas mazāk sitienu, lai bumbiņa nonāktu bedrē. Iesācējušos golfa spēlētājus parasti iedala vienā no divām kategorijām:

  • Lūdzu, ielieciet mani kursā un ļaujiet man to izmēģināt.
  • Es trenēšos uz laukuma, līdz mans šūpoles būs nevainojams, un tad spēlēšu golfu.

Ja vēlaties uzlabot savas spēļu prasmes, vislabāk ir apvienot šīs stratēģijas. Varat sākt pastāvīgi kontaktēties ar bumbu un attīstīt golfa nūjas šūpošanas sajūtu, pavadot kādu laiku treniņgrīnā.

Taču neiedomājieties, ka, precīzi sitot bumbu golfa laukumā, jūs kļūsit par lielisku golfa spēlētāju. Lai gan treniņš laukumā ir izdevīgs, mēģiniet spēlēt 9 bedrīšu īsajā laukumā, kad vien iespējams.

Pirmais brīdis, kad saprotat, ka golfs ir kas vairāk nekā tikai nevainojamu vingrojumu vingrināšanās laukumā, ir tad, kad uz laukuma atklājat bumbu 6 collu dziļā zālienā un koks to bloķē. jūsu atpakaļgaitas.

Golfa laukums ļauj apgūt plašākas spējas, piemēram, izlemt, kur trāpīt un kā mērķēt un pārvaldīt fotoattēlu attālumu. Tās tiek sauktas par kursu vadīšanas spējām, un tām ir izšķiroša nozīme, lai gūtu augstus punktus.

Apgūstiet šūpošanās pamatus.

Golfa šūpošanās mehānika var šķist neticami sarežģīta, ja iedziļināties teorijā, taču spēlei nav jābūt tik smagai. Mērķi ietver:

  1. Bumba gaisā.
  2. Liek bumbiņai kustēties vajadzīgajā virzienā.
  3. Nosakiet, cik tālu tas iet.

golfa pamatnodarbības

Atrodiet vietējo profesionāli, kurš padara spēles apguvi patīkamu, ja vēlaties uzlabot savas golfa prasmes.

Lai gan tiešsaistē ir pieejama daudz noderīgas informācijas, klātienes apmācība ļauj profesionālim precīzi redzēt, ko jūs darāt, un paātrināt jūsu izaugsmi. Grupu nodarbības iesācējiem ir lielisks veids, kā iegūt jaunus draugus un sazināties ar citiem jauniem golfa spēlētājiem.

Mēs apskatīsim dažus pamatprincipusntals golfa šūpoles, lai jūs varētu sākt. Apmeklējiet šo lapu, lai iegūtu sīkāku skaidrojumu par golfa nūju šūpošanu.

golfa šūpoles ievada principi

Golfa šūpoles ir virkne darbību, un tas, kā jūs pozicionējat bumbu, ir viens no spēles svarīgākajiem elementiem un joma, kurā kļūdās 90% amatieru. Sitīt pa golfa bumbiņu ir daudz vienkāršāk, ja pareizi uzstādāt.

Akronīms G-A-P apzīmē trīs vienkāršas darbības, kas jums jāapgūst.

  • Satvēriens
  • Mērķis
  • Poza

Ja apgūsit šos trīs golfa šūpošanas pamatus, jūs varēsiet trāpīt dažus fantastiskus golfa sitienus.

putera rokturis

Tā kā vienīgais, kas jūs nostiprina pie golfa nūjas, ir jūsu satvēriens, tas ir ļoti svarīgi! Apskatiet šo saiti, lai iegūtu pamatīgu, padziļinātu rakstu par ideālo golfa satvērienu. Tālāk norādītās fotogrāfijas var tikt izmantotas kā ātra uzziņa.

Vispirms, kā redzams tālāk, novietojiet kreiso roku uz nūjas.

Pēc tam novietojiet labo roku zem zemes un aptiniet pirkstus ap rokturi. Golfa rokturim vajadzētu justies galvenokārt pirkstu galos, kamēr rokas ir pārklātas viena pāri. Lai gan tas šķitīs neparasti, to darot, golfa šūpošanas laikā varēsiet pareizi izlocīt plaukstas.

Vājš golfa satvēriens, kas izraisa golfa sitienu sašķelšanos, izbalēšanu un spēka zaudēšanu, ir nozīmīgākā kļūda, ar ko saskaros, apmācot iesācējus.

Mērķēšana

Iesācēji golfa spēlētāji mēdz visvairāk uztraukties par mērķi, lai gan viņiem tas ir ļoti prasmīgi. Golfs neatšķiras no pārējām mūsu spējām mērķēt.

Iedomājieties sevi uz vilciena sliežu ceļa, lai iegūtu noderīgu vizuālo norādi. Jūsu nūjas galva un golfa bumbiņa atrodas pareizajā virzienā, un tām ir jābūt norādītām mērķa virzienā. Jūsu mērķa līnijas pleci un pēdas atrodas kreisajā pusē.

Kāpēc jūsu taisnais golfa sitiens netrāpīja par 40 jardiem pa labi vai pa kreisi? Vai nu:

Jūs trāpījāt kluba sejas centrā; ja jūs būtu trāpījis pa malu, nebūtu lielas atšķirības, kur mērķējāt.

Ietekmes brīdī jūsu kluba seja bija vērsta uz šo pusi. 80% no jūsu golfa sitiena virziena nosaka, kur atrodas jūsu nūjas seja pie atzīmes (ja atbilstat iepriekš 1. punktam).

Turpiniet lasīt, ja nepiekrītat pirmajam argumentam, jo ​​poza ir būtiska. Vēlreiz pārbaudiet golfa satvērienu, ja uzskatāt, ka problēma ir otrajā vietā.

Poza

Poza ir pēdējā sastāvdaļa, lai apgūtu golfa šūpoles pamatus. Lieliska golfa stāja palīdz jums saglabāt līdzsvaru šūpošanās laikā un atvieglo bumbas sitienu no zemes.

Tālāk esošajā videoklipā varat uzzināt, kā izveidot lielisku stāju golfa šūpolēm.

Lielākā daļa jauno spēlētāju pārlieku izstiepj ceļgalus, kamēr tie ir sasvēruši gurnus. Tas izraisa nūjas vēlmi pārvietoties pa golfa bumbiņu, tādējādi iegūstot vairāk beisbola šūpošanās pozīciju.

Lai gan tas šķitīs dīvaini, vidukļa izlocīšana palīdzēs jums konsekventi trāpīt golfa metienus. Skatiet šo rakstu, lai iegūtu plašāku skaidrojumu par stāju un golfa stāju.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp